March 27, 2016 - karramba

ŠIŲ DIENŲ PASAULYJE MOBILIEJI TELEFONAI YRA ITIN POPULIARŪS.

Rodos visai neseniai mobilieji telefonai vis dar buvo prabangus daiktas. Nedažnai buvo galima gatvėje pamatyti mobiliuoju telefonu kalbantį praeivį, nes mobilūs telefonai ne kiekvienam buvo draugiški pirkėjų kišenei, o mobiliųjų telefonų retumas taipogi nedomino pirkėjų. Tačiau bėgant metams mobiliųjų telefonų padėtis žmonių rutinoje sparčiai pradėjo kisti.

Mobilieji telefonai yra nepamainomi ir namie, ir darbe. Tokią didelę įtaką mobiliųjų telefonų populiarumo išaugimui padarė jų patogumas bei praktiškumas. Galimybė kalbėtis su žmonėmis, kurie gyvena už didelio atstumo, sugundė žmones nusipirkti bei pabandyti šį naują prietaisą. Abejingų pirkėjų mobilieji telefonai nepaliko, net ir neatsižvelgiant į tai, kad vos tik prekyboje atsiradus mobiliesiems telefonams, jie buvo labai brangūs, bet visiems buvo aišku, kad tokia kaina reiškia puikią prekės kokybę.

ŠIANDIENOS MOBILIEJI TELEFONAI ITIN SKIRIASI NUO MOBILIŲJŲ TELEFONŲ PIRMTAKŲ. ŽYMŪS SKIRTUMAI ĮŽVELGIAMI VISUR – IŠVAIZDA, FUNKCIJOS, GALIMYBĖS.

Išmanieji telefonai – galbūt tai populiariausias terminas šių dienų mobiliesiems įrenginiams pavadinti. Interneto naršyklė, kamera, muzikos grotuvai bei daug kitų funkcijų – visos šios funkcijos yra šiuolaikiniuose, išmaniuosiuose telefonuose. Jau seniai išmanieji įrenginiai išlieka daugiau negu įprasti telefonai ir atlieka funkcijas, prilygstančias kompiuterio funkcijoms. „Išmanieji telefonai“ – skamba lyg kažkas labai brangaus. Tačiau tokį daiktą turi galimybę nusipirkti beveik visi, nes biudžetiniai išmanieji įrenginiai kainuoja vos porą šimtų litų. Savaime aišku, jie nėra tokie galingi ir greiti, bet tokie telefonai puikiai užpildo pačius svarbiausius norus naršant internete bei panašiai.

 Sužinokite daugiau- http://www.1a.lt/telefonai_plansetiniai_kompiuteriai/telefonai/mobilieji_telefonai

Aukštesnės klasės išmanieji telefonai būna žymiai brangesni bei kone visų galingesniųjų telefonų kaina stipriai viršija tūkstantį ar net porą tūkstančių litų. Šie išmanieji telefonai būna itin galingi, o procesorių ir vaizdo plokščių galingumas lygus kompiuterių procesoriams bei vaizdo plokštėms. Todėl visa multimedija bei žaidimai mobiliuosiuose telefonuose jau beveik neatsilieka nuo kompiuterinių žaidimų. Išmaniojo įrenginio kainai didelę įtaką daro telefono kamera. Kuo kamera aukštesnės kokybės, turinti galimybę padaryti kuo aukštesnės kokybės video įrašus arba nuotraukas, tuo kaina yra aukštesnė, kadangi kamera – viena iš brangiausių funkcijų išmaniųjų telefonų įrenginiuose. Išmanieji telefonai gali atlikti daugelį kompiuterio funkcijų, kai nuolatos su savimi nešiotis nešiojamąjį kompiuterį nepatogu. Naršymas internete, bendravimas socialiniuose tinklalapiuose, elektroninio pašto naudojimas bei, savaime aišku, kitos pramogos – viskas yra mobiliuosiuose įrenginiuose, todėl jie ir yra tokie aktualūs, ypač tarp jaunimo. Net ir patys jauniausieji jau turi savo išmaniuosius telefonus. Daugelis tame įžvelgia ir teigiamų ir neigiamų savybių, tačiau kiekvienas turi skirtingus požiūrius į tai. Senyvo amžiaus mobiliųjų įrenginių naudotojai labiau linkę link mobiliųjų telefonų, kuriuose yra tik pačios reikalingiausios funkcijos, nes išmaniųjų telefonų funkcijų įvairovė jiems atrodo nereikalinga. Išmaniųjų įrenginių gamintojai vis dar nepamiršta išmaniųjų telefonų pirmtakų rūšių ir vis dar tebegamina pigesnius ir reikalingiausias telefono funkcijas atliekančius mobiliuosius telefonus. Taigi tiek jaunimas, tiek vyresnio amžiaus žmonės būna patenkinti.

JEI KALBANT NE VIEN APIE TEIGIAMAS SAVYBES, IŠMANIEJI ĮRENGINIAI TURI IR SAVŲ MINUSŲ. IŠMANIŲJŲ ĮRENGINIŲ SKLEIDŽIAMOS RADIJO BANGOS KENKIA VARTOTOJŲ SAVIJAUTAI, TODĖL NEREKOMENDUOJAMA LAIKYTI IŠMANIOJO ĮRENGINIO ARTI ŠIRDIES ARBA GALVOS.

Žinoma, šiomis dienomis mobilieji prietaisai atrodo labai geras bei kasdienybėje stebinamai pravartus išradimas, bet, kad ir kaip gerai tai skamba, tačiau blogųjų savybių šie išradimai taip pat turi. Ypač  dėmesį reikėtų atkreipti širdies stimuliatorių arba klausos aparatų naudotojams. Mobiliųjų įrenginių sklindančios radijo bangos po kurio laiko įtakoja pastarųjų aparatų veikimą, ypač širdies stimuliatorių. Žmonėms, su širdies stimuliatoriais arba klausos aparatais, patariama visiškai nenaudoti mobiliųjų prietaisų, tik reikia nepamiršti, kad simptomai gali atsirasti tik po ilgo laiko tarpo, o jeigu širdies stimuliatorius būna kartas nuo karto patikrinamas, rizika pakenkti širdies stimuliatoriui beveik visiškai išnyksta. Beje, mobiliųjų įrenginių skleidžiamos radijo bangos blogą įtaką daro ir pačiai širdžiai bei smegenims. Internete labai daug informacijos apie jų riziką pastariesiems organams, bet būtina dar kartą paminėnti, kad poveikis gali pasirodyti tik po daugelio metų išmaniojo telefono naudojimo, tad visa tai neturėtų apsunkinti žmonių gyvenimo.

NERETAI MOBILIŲJŲ TELEFONŲ TURĖTOJAI NORI ATSINAUJINTI SAVO TURIMUS ĮRENGINIUS, TAČIAU NEŽINO, Į KĄ REIKIA ATSIŽVELGTI ĮSIGYJANT NAUJĄ MOBILŲJĮ TELEFONĄ.

Nusipirkti naują mobilųjį įrenginį yra galimybė ir internetinėje erdvėje, nes pastaraisiais metais stebinamai populiaru naudotis internetinių parduotuvių paslaugomis. Elektroninė parduotuvė 1a.lt turi galimybę siūlyti labai platų išmaniųjų įrenginių pasirinkimą atsižvelgiant į kiekvieno norus. Pastaruoju metu, patys tendencingiausi tapo išmanieji telefonai. Jų kaina svyruoja nenuspėjamai bei priklauso nuo išmaniųjų įrenginių procesoriaus galingumo, kameros raiškos, ekrano dydžio bei kitų panašių funkcijų. Prekinis ženklas taipogi daro gana žymią įtaką išmaniojo telefono vertei, kadangi vieniems išmaniųjų įrenginių gamintojams svarbiausia telefono kokybė, kitiems svarbios įrenginio galimybės, o dar kitiems – ir vienas, ir kitas. Taigi prieš įsigyjant naują mobilųjį prietaisą itin reikalinga numanyti, koks gamintojas sudomino labiausiai. Vienas iš svarbiausių faktorių, kurį būtina apgalvoti prieš nusiperkant naująjį mobilųjį telefoną, pasirinkimas tarp išmaniojo ir paprasto mobiliojo telefono. Jeigu norima naudoti mobilųjį įrenginį vien skambučiams, SMS pranešimų siuntimui bei kitoms panašioms, svarbiausioms funkcijoms, tada patariama įsigyti paprastą, be nereikalingų išmaniojo telefono funkcijų, piniginei draugišką mobilųjį prietaisą. Jeigu pirkėjas vien skambučiais ir trumposiomis žinutėmis neapsiribos, tada reikėtų pagalvoti apie išmanųjį telefoną. Kaip jau rašėme anksčiau, išmanieji įrenginiai pasižymi daugeliu kompiuteriuose esančių funkcijų. Naują mobilųjį įrenginį tikrai nesunku išsirinkti, nes pats pirkėjas visada žino, ko ieško. Internetinėje parduotuvėje 1a.lt funkcionuojantys paieškos filtrai gali supaprastinti norimos prekės paiešką, nes filtruose galima rinktis norimą kainos intervalą, gamintojus, funkcijas bei kitus panašius faktorius.

MOBILŲJŲ TELEFONŲ BŪTINYBĖ ŠIŲ DIENŲ PASAULYJE.

Mobilūs telefonai pasidarė būtini pagalbininkai mūsų buityje. Be šių prietaisų gana sunku įsivaizduoti šviesią tolimesnę veiklą pasaulio darbovietėse bei gyventojų namuose, nes kiekvienas darbas arba užsiėmimas gali būti, ir dažniausiai yra susietas su mobiliaisiais telefonais. Mobilūs telefonai žengė milžinišką žingsnį technologijų amžiuje, kuri leidžia gyventojams bendrauti tarpusavyje, vieniems nuo kitų gyvenant už šimtų ar tūkstančių kilometrų. Atrodo, kad mobiliųjų telefonų technologija jau nebegali pažengti aukščiau, tačiau žingsnis į žingsnį su naujausiomis technologijomis seka ir mobilieji telefonai, todėl gyventojai dar, gali būti, ir, greičiausiai, bus nustebinta.

ELEKTRONINĖS PARDUOTUVĖS 1A.LT KONTAKTAI

Parduotuvę įmanoma aplankyti adresu Naujakiemio g. 6, LT-08314 Vilnius. Atsiradus klausimams, su malonumu kviečiame susisiekti su mūsų darbuotojais Tel.: +370 (5) 2054455, 2054456, Fax.: +370 (5) 2054457 bei Elektroniniu paštu: info@1a.lt. Visas prekes yra galimybė pasiimti ir mūsų sandėlyje. Biuro darbo laikas: darbo dienomis nuo 9 iki 18 val., o sandėlio darbo laikas: darbo dienomis nuo 10 iki 19 val. Daugiau informacijos įmanoma pamatyti internetiniame puslapyje www.1a.lt skyriuje „Kontaktai“. Su malonumu kviečiame apsilankyti ir drąsiai kreiptis į mus, jeigu turėsite iškilusių klausimų.

Uncategorized