August 18, 2016 - karramba

1A.LT – VIENA GERIAUSIŲ PARDUOTUVIŲ INTERNETE.

Technologijos – tai labai plati sąvoka. Viskas nuo ausinukų, kištukų iki televizorių, kompiuterių bei stambiosios buitinės technikos. Gamintojai, kurie pardavinėja tokio tipo prietaisus, gerai išmano visas gamybos ypatybes, pardavimų politiką ir panašius dalykus, kurie yra būtini norint sėkmingai išlaikyti savo kompaniją. Gamintojas numano, ko reikalauja jo pirkėjai ir jo tikslas – užpildyti visus poreikius. Pavyzdžiui, barzdaskutės. Jos jau senokai yra rinkoje, tačiau kasdien pritaikomos vėlyviausios technologijos jas tobulina, instaliuojama daug daugiau funkcijų, todėl jos ir šiomis dienomis išlieka aktualios bei reikalingos, nes barzdaskutės labai palengvina bei pagreitina skutimąsi- 1a.lt.

Muzikos mėgavimosi galimybės bei stiliai visada keičiasi. Plokštelės, kasetės, CD, MP3. Visa tai yra muzikos klausymosi revoliucija. Ankstyvieji nešiojamieji muzikos grotuvai nebuvo pardavinėjami su ausinukais, tai buvo magnetolos, kuriose buvo naudojamos baterijos maitinimui baterijos. Po kurio laiko rinkoje magnetolų poziciją užėmė nedideli, kompaktiški muzikos leistuvai, kuriems buvo būtinos ausinės. Tokio tipo muzikos leistuvuose buvo naudojamos kasetės, kiek vėliau pasirodė diskiniai grotuvai, kurie palaikė diskus vietoj kasečių, na o ryškiausią perversmą šioje srityje padarė MP3 grotuvai. MP3 leistuvuose muzikos įrašus yra galimybė įsikelti tiesiogiai iš kompiuterio, o tokiuose mažuose grotuvuose telpa šimtais ir net tūkstančiais dainų. Laikui bėgant net ir MP3 grotuvai neteko tokio ryškaus klientų susižavėjimo, nes tokius leistuvus pakeitė išmanieji įrenginiai. Buvo teikiama vilčių, kad vis dar įmanoma į rinką grąžinti MP3 grotuvus į juos instaliuojant išmaniąsias funkcijas, t.y. internetą, socialinius tinklus ir net kai kurias telefonų funkcijas. Bet netgi ir tai neužgožė išmaniųjų telefonų. Taigi, galima drąsiai teigti, kad muzika visada išlieka svarbi mūsų kasdienybėje, kas visada pastebima ir šiandien.

NE VIEN MOBILIEJI TELEFONAI, MP3 GROTUVAI NEATSILIEKA NUO ŠIUOLAIKINŲ TECHNOLOGIJŲ, BET NET IR KASDIENIAI HIGIENOS REIKMENYS.

Laikui bėgant gerėja ir tokio tipo prietaisai, kaip barzdaskutės, plaukų džiovintuvai ir kiti panašios paskirties įrenginiai. Vaikštant prekybos centruose ar tiesiog apsilankant skaitmeninėse parduotuvėse galima pastebėti, kad tokio tipo įrenginiai yra itin skirtingi, nors skirti jie vienodoms reikmėms, funkcijos yra labai skirtingos. Jeigu kalbant apie plaukų džiovintuvus, visada pagrindinis skirtumas – galingumas. Kuo džiovintuvas galingesnis, tuo išgaunamas šilstesnis oras ir oras pučiamas gerokai stipriau. Grįžtant prie barzdos skutimo mašinėlių, jų rūšys visos panašios bei jų iš viso yra nedaug, o didžiausi skirtumai – vandens atspraumo funkcija, programų skaičius, patogumas. Savaime aišku, nuo šių funkcijų būties ir nebūties priklauso ir prekės kaina, o dažniausiai klientai produktus renkasi ne vien sprendžiant pagal poreikius, o ir pagal kainas. Pirmasis plaukų džiovintuvas išrastas dvidešimtame amžiuje. Vadinasi, iki to laiko žmonija sugebėjo išgyventi ir be jų, tačiau, logiškai mąstant, galima nesunkiai padaryti išvadą, jog toks įrenginys šiandien moterims sutaupo nemažai laiko. Tą patį įmanoma užsiminti ir apie barzdos skutimosi mašinėles, nors barzdos skutimosi mašinėlės kol kas nėra pakankamai patobulintos, kad visi vyrai jomis naudotųsi, tačiau jos jau sutaupo daugelio vyrų laiką.

MOBILIEJI TELEFONAI JAU NE VIENERIUS METUS YRA UŽVALDĘ ŽMONIJOS KASDIENYBĘ. MOBILIAISIAIS TELEFONAIS NAUDOJAMASI KIEKVIENĄ DIENĄ, VISUR, NES YRA PATOGŪS, KOMPAKTIŠKI IR PRIEINAMI VISŲ KIŠENEI, O JŲ LABAI PLATUS PASIRINKIMAS RINKOJE SUDOMINA DAUG JAUNUOLIŲ.

Mobilieji telefonai yra maži prietaisai, kurių svarbiausios galimybės – skambučiai bei SMS žinučių rašymas bei gavimas. Tačiau nuo to laiko, kai rinką pasiekė išmanieji prietaisai – jie nebėra skirti tik svarbiausioms funkcijoms atlikti, nes tokio tipo funkcijos, kaip internetas, video kamera, muzikos grotuvas bei žaidimai yra kone kiekviename išmaniajame telefone. Skaitmeninė parduotuvė 1a.lt turi galimybę pateikti įvairų mobiliųjų įrenginių bei jų priedų pasirinkimą. Kalbant apie mobiliuosius telefonus, būtina paminėti ir mobiliųjų telefonų priedus. Priedai telefonams yra labai įvairūs, pradedant atminties kortelėmis bei baigiant mobiliųjų telefonų baterijomis. Šių dienų populiariausi priedai mobiliesiems telefonams – tai dėklai. Būtent telefonų dėklai padeda paprasčiau susidaryti išmaniojo telefono įvaizdį pagal savo norus arba asmenybę. Buitinis pakrovėjas, baterija, USB kabelis ir ausinės – beveik visada į telefono komplektaciją įskaičiuojami elementai, kurių pirkimų kiekis dažniausiai yra kiek mažesnis. Dėl tokio didelio išmaniųjų telefonų populiarumo, išmaniųjų telefonų kūrėjai kone eina iš proto norėdami į rinką pasiūlyti kažką tokio, kuo susidomėtų daugelis telefonų savininkų, todėl konkurencija šiomis dienomis toje srityje yra labai didelė. Pasaulio gyventojai nuolat nori kokybiškiausio produkto už geriausią kainą, o tokiais dalykais pasirūpina kūrėjai, o ne klientai, o apibendrinant reikėtų dar kartą užsiminti, jog visos prekės geriausiomis kainomis gali būti rastos skaitmeninėje parduotuvėje 1a.lt .

IŠMANIEJI ĮRENGINIAI, SAVAIME AIŠKU, YRA PUIKUS ATRADIMAS, BET TELEVIZIJOJE, ŽINIASKLAIDOJE, INTERNETE NERETAI PASTEBIME VIS DAUGIAU BLOGŲ NAUJIENŲ APIE NAUDOJIMĄSI MOBILIAISIAIS PRIETAISAIS VAIRUOJANT.

Į vairavimą reikia žiūrėti atsakingai, o kalbėtis ir, juolab, rašyti SMS žinutes išmaniaisiais telefonais vairavimo metu yra griežtai draudžiama. Kalbėtis leidžiama tik naudojant laisvų rankų įrangą, bet trumpųjų žinučių rašymas yra visiškai neleidžiamas, nes, tokiu atveju, žvilgsnis ir dėmesys išlieka koncentruojamas ne į kelią, o į žinutės rašymą ir skaitymą. Važiuojant vidutiniu greičiu, per kelias sekundes nuvažiuojama netgi keletą šimtų metrų, o tai reiškia, kad kelias sekundes žiūrint į mobilųjį telefoną, nebematomas keleto šimtų metrų kelias. Visa tai prilygsta vairavimui užmerkus akis. Turbūt daugelis yra girdėję posakį „Pirmiausia pradėk nuo savęs“. Bet kelyje netikėtai gali išdygti toks, kuriam tai nerūpi. Šiuo atveju vaizdo registratoriai visados gali parodyti visą tiesą. Vaizdo registratoriai – itin greitai vairuotojų tarpe išplitęs prietaisas, visada filmuojantis kelią, o esant reikalui, įrašas gali būti išsaugomas ir perkeliamas į kitą kompiuterį ar atmintuką. Dažniausiai avarijų metu patogiausias būdas sužinoti visą tiesą – vaizdo įrašo peržiūra. Vairuotuojai privalo būti ypač atidūs bei atsargūs kelyje, nes pakanka vos sekundės, kad gyvenimas pasisuktų pačia blogiausia linkme.

Visų rūšių daiktų buičiai ir namams yra galimybė rasti elektroninėje parduotuvėje 1a.lt. Užsisakomos prekės pristatomos visoje Lietuvoje trijų darbo dienų laikotarpyje, arba jas yra galimybė pasiimti prekių atsiėmimo biure adresu: Naujakiemio g. 6, Vilnius, darbo dienomis nuo 10:00 iki 19:00 val. Kontaktai: Tel.: +370 (5) 2054455, 2054456, Fax.: +370 (5) 2054457, El. paštas: info@1a.lt

 

Uncategorized