November 11, 2015 - karramba

AKURATS – AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS PALAPINĖS, UŽTIKRINTOS IR PATIKIMOS PASLAUGOS

4Lietuva gali pasigirti organizuojamų nuotaikingų vasaros švenčių gausybe. Daugelis žmonių nori visokiausias progas palikti vasarai. Daugeliu atveju nuomojamos palapinės renginiams yra puikus pasirinkimas. Puikus pasirinkimas norintiems šiek tiek sutaupyti. Akurats darbuotojai pasirūpins ir palapinės pristatymu bet kurioje vietoje. Palapinės atgabenamos ne tik Lietuvoje, tačiau ir Latvijoje arba Estijoje. Įmonė bei sandėlis randasi Latvijoje. Nedaug, bet pakankamai patirties turinčios įmonės Akurats siūlomos palapinės renginiams yra vienos žinomiausių Europoje. Galų gale, Akurats yra labai patikima ir kokybiškas paslaugas teikianti įmonė, kurios nereikia bijoti išsirinkti.

MES PASTATYSIME PALAPINĘ ATSIŽVELGIANT Į JŪSŲ VISUS POREIKIUS

Galime pasiūlyti ne tik palapinių, bet ir jų priedų nuomos pasirinkimą. Pavyzdžiui, kaip priedus galima išsinuomoti panelius. Dažniausiai šie priedai naudojami norint sutvirtinti palapinę. Paneliai gali būti ne tik plastmasiniai, bet ir stikliniai. Stikliniai paneliai yra lyg langai nuo žemės iki palapinės lubų. Plastmasiniai paneliai dažniausiai montuojami per aktyvesnes šventes. Labai svarbios ir beveik būtinos yra grindys. Dažniau naudojamos yra medinės grindys. Medinės grindys greitai ir lengvai pastatomos bei tikrai patogios. Medinės grindys montuojamos netgi sportinių užsiėmimų metu. Mūsų nuomojamos medinės grindys sudarytos iš ilgų lentų ir yra stabilios. Atsižvelgiant į kliento poreikius, galime pasiūlyti ir plastmasines grindis. Šios grindys nėra tokios tvirtos ir tinka tik nedideliam kiekiui žmonių. Šios grindys puikiai tinka uždengti žolę, kai palapinėje nėra daug žmonių. Vis dėlto, tai tikrai nėra vieninteliai patogumai.

PALAPINĖS LABAI PATOGIOS NAUDOTI NETGI ŽIEMOS METU

Jūsų šventės nesugadins joks žvarbus oras, kadangi Akurats darbuotojai gali pasirūpinti, kad viduje būtų šilta. Taigi, klientui pareikalavus, su palapine gali būti pristatomi ir šildytuvai. Lauko temperatūra tikrai nepadarys įtakos temperatūrai viduje, kadangi dujiniai šildytuvai apšildys palapinę netgi žiemą. Medinės grindys bei šildytuvai sukurs namų aplinką. Vieno šildytuvo pakaks tik mažesnėse palapinėse, o didesniai reikia keleto. Mūsų nuomojami šildytuvai yra kokybiški, todėl klientui nebereikia abejoti dėl kokybės. Įmonės Akurats darbuotojai šildytuvus atveš bet kur ir pastatys kartu su palapinėmis. Akurats darbininkai atliks šildytuvo pastatymą, išmontavimą bei pirmojo dujų baliono prijungimą. Jeigu vieno baliono nepakanka, sekančius balionus privalėsite pasikeisti savarankiškai. Jokiu būdu nenusispjaukite į mūsų nurodomus saugumo reikalavimus ir griežtai laikykitės jų. Esame užtikrinti, jog tikrai liksite patenkinti mūsų teikiamomis paslaugomis. Taigi, Akurats visada bus palankiausias pasirinkimas.

Uncategorized