September 7, 2015 - karramba

AKURATS PALAPINIŲ NUOMA IR ATGABENIMAS – LIETUVA, LATVIJA, ESTIJA

sildytuvaiVasara – geriausias oras, pakyli nuotaika bei, suprantama, daugybė švenčių. Savaime aišku, kad žmonės noriai švenčia vasarą. Šiais laikais palapinės renginiams yra nuomojamos praktiškai visada. Palapinių nuoma nebrangi, bet ypač naudinga. Akurats nuomojamos palapinės dar yra atgabenamos ir pastatomos visur, kur norite. Tai galioja ne tik Lietuvoje, tačiau ir Latvijoje ir Estijoje. Pati įmonė yra įsteigta Latvijoje. Nedaug metų veikianti įmonė, tačiau jos nuomojamos palapinės renginiams yra tikrai ypač patikimos bei populiarios. Dėl nuolatinės paslaugų kokybės įrodymo, Akurats yra žinoma, kaip viena patikimiausių šio tipo įmonių Baltijos šalyse.

NUOMOJAMOS PALAPINĖS GALI BŪTI PARENGIAMOS ĮVAIRIAI VEIKLAI

Kartu su palapinėmis yra siūlomas platus priedų pasirinkimas. Tarkime, paneliai, kurie gali būti montuojami vietoje sienų. Dažniausiai šie priedai naudojami norint sutvirtinti palapinę. Labai pravartūs yra ir stikliniai paneliai. Stiklinius panelius patariama naudoti kaip langus. Plastmasiniai paneliai dažniausiai montuojami per aktyvesnes šventes. Labai svarbios ir beveik būtinos yra grindys. Medinės grindys montuojamos yra dažniausiai. Medinės grindys atsparios žemai temperatūrai ir atlaiko didelį svorį. Drąsiai galima rinktis medines grindis beveik visais atvejais, kadangi jos yra tikrai tvirtos ir skirtos įvairiai veiklai. Mūsų palapinėse montuojamos medinės grindys tikrai prilygsta esančioms Jūsų namuose. Atsižvelgiant į kliento poreikius, galime pasiūlyti ir plastmasines grindis. Tačiau šio tipo grindys nėra skirtos atlaikyti didelio kiekio žmonių. Šio tipo grindys nėra tokios stabilios ir labiau tinkamos ramesniems pobūviams. Vis dėlto, tai tikrai nėra vieninteliai Akurats patogumai.

AKURATS PALAPINĖS PATOGIOS NAUDOTI NETGI JEIGU LAUKE NEIGIAMA TEMPERATŪRA

Žiemą Akurats nuomojamos palapinės gali būti apšildomos, taip nesukeliant jokio diskomforto. Palapinėje gali būti pastatomi tam tikri dujiniai sildytuvai. Kadangi palapinės yra pagamintos iš šilumai nelaidžios medžiagos, dujiniai šildytuvai pakankamai apšildys palapinę. Žiemos metu medinės grindys ir šildytuvai sukurs itin jaukią aplinką. Kiekvienas šildytuvas gali gerai apšildyti tam tikrą plotą, todėl svarbu apskaičiuoti reikalingą šildytuvų kiekį. Mūsų nuomojami šildytuvai yra kokybiški, todėl klientui nebereikia abejoti dėl kokybės. Mūsų nuomojamų dujinių šildytuvų montavimas nėra lengvas, todėl šį darbą gali padaryti tik Akurats darbininkai. Akurats darbininkai atliks šildytuvo pastatymą, išmontavimą bei pirmojo dujų baliono prijungimą. Esant poreikiui, sekančius balionus turėsite pasikeisti patys. Turėkite omeny, kad saugumas svarbiausia ir atsakingai laikykitės mūsų saugumo reikalavimų. Pažadame, kad tikrai įsitikinsite mūsų suteikiamu kokybės garantu. Galų gale, pasirinkę Akurats, tikrai nenusivilsite.

Uncategorized