May 24, 2015 - karramba

ARTĖJA VASAROS SEZONAS, O SU VASAROS SEZONU ARTĖJA IR DAUG VISOKIŲ ŠVENČIŲ BEI PROGŲ ŠVĘSTI, TAIGI BŪTINA IŠ ANKSTO PASIRUOŠTI VIETĄ ŠVENTEI. UŽTIKRINTAS IR PRAKTIŠKAS SPRENDIMAS – LAUKO PALAPINĖS.

logoPatalpa, aplinka – vienas aktualiausių dalykų organizuojant tam tikrus proginius šventimus. Lietuvoje itin aktyvi yra kaimo turizmo pirčių nuoma, kadangi didelė įvairias pirtis renkasi, kaip puikią, nebrangią, bet gerą vietą šventei. Tačiau pirtys nėra tinkamos visais švenčių atvejais. Sporto arba miestų šventės, vestuvės bei kitais panašiais atvejais renginiai beveik visada ruošiami po atviru dangum. Tačiau niekada nėra įmanoma užsitikrinti puikias oro sąlygas. Šiuo atveju puikiai tinka lauko palapinės. Galima pagalvoti, jog palapinė tai tik labai paprasta užuoveja ir pastogė nuo kritulių, bet tai nėra tiesa ir tuoj tai įrodysime. Latvijoje jau nuo 2005 metų veikia įmonė Akurats, kuri užsiima lauko palapinių nuoma bei montavimu ne vien Latvijoje, bet ir Lietuvoje bei Estijoje. Nuomojamų palapinių įvairovė yra tikrai plati tiek dydžio, tiek tipo atžvilgiu, todėl kiekvienas išsirinks tinkamą pagal savo poreikius, o išsirinkta palapinė bus pristatyta bet kurioje vietoje Latvijoje, Lietuvoje bei Estijoje ir sumontuota specialistų. Mažesnes palapines klientai gali atvykti ir išsivežti iš sandėlio su savo transportu, kadangi jas sumontuoti nėra sunku. Tuo tarpu, visų kitų palapinių patys klientai statyti negali, kadangi joms įkurti reikia tam tikrų žinių ir patirties, todėl montavimą už juos atlieka mūsų darbininkų brigada. Taigi, verta rinktis Akurats įvairiomis progomis, nes viskas bus atlika už jus, o palapinės turi įvairiausių privalumų.

AKURATS UŽSIIMA NE TIK PALAPINIŲ, TAČIAU IR JŲ PRIEDŲ NUOMA. KIEKVIENAS KLIENTAS VISADA GALI PASIRINKTI ĮVAIRIŲ PRIEDŲ, KURIE GALI PAGELBĖTI ĮVAIRIOSE SITUACIJOSE.

Kaip jau buvo rašyta anksčiau, didelė dalis žmonių galvoja, kad lauko palapinės tinka retais atvejais, nes prastos oro sąlygos gali sugadinti šventės planus, tačiau galima nesunkiai įrodyti, kad tai netiesa. Įvairūs priedai, kuriuos įmonė Akurats visada gali išnuomoti kartu su palapinėmis, gali pagelbėti tam tikrose situacijose. Kartu su palapine įmanoma išsinuomuoti ir palapinėje išklojamas grindis – medines ar plastmasines. Palapinėje išklotos plastmasinės ar medinės grindys užtikrins, jog palapinės naudojimosi laikotarpiu viduje nebus ištryptos žolės arba purvo. Sekantis nuomojamas priedas padeda išlaikyti palapinę šiltą netgi žiemos laikotarpiu. Akurats siūlo ir dujinių šildytuvų nuomą, kurie užtikrins, kad palapinėje būtų šilta ir jauku netgi tada, kai temperatūra lauke bus minusinė. Klientas yra aprūpinamas ne vien dujiniu šildytuvu, bet ir dujų balionu. Nors palapinių medžiaga yra plona, ji puikiai sulaiko šilumą bei nepraleidžia vėjo. Užsisakant palapinę tuo pačiu galima užsisakyti ir norimą kiekį suolų ir stalų. Tokiu atveju vien tik paskambinę telefonu be problemų galite pasirūpinti visų svečių vietomis palapinėje. Pačios didžiausios palapinės gali būti prailginamos kas penkis metrus, todėl palapinėje lengvai galima sutalpinti šimtus svečių. Sumontuoti stalus ir suolus tikrai nėra sudėtinga. Todėl klientas gali pats pasirinkti, ar suolus su stalais jis montuos savo rankomis ar tai už jį padarys Akurats darbininkai. Taip pat svarbu įsitikinti, kad naktį turėsite kaip apšviesti palapinę. Dienos šviesos šviestuvus taip pat įmanoma išsinuomoti Akurats įmonėje, kurie yra sumontuojami įmonės darbininkų kartu su palapine. Klientui svarbu tik užtikrinti, kad šalia palapinės yra elektros tiekimas arba generatorius. Ir tai tikrai dar ne viskas, o smulkesnę informaciją galite sužinoti adresu www.akurats.com.

Uncategorized