August 10, 2016 - karramba

ARTĖJANT KALĖDOMS, NAUJIEMS METAMS PREKYBOS CENTRUOSE GAUSU KALĖDINE NUOTAIKA IŠSISKIRIANČIŲ ŽMONIŲ.

Kalėdos – tai stebuklų metas. Žinoma, kad Kalėdos labiausiai laukiama vaikų išlieka dėl dovanų, kurių jie laukia Kalėdų rytą. Vyresnieji švenčių laukia dėl susitikimo su artimaisiais, pabendravimo ir pabuvimo kartu. Vaikams augant yra gerokai sunkiau išrinkti gerą dovaną jiems Kalėdų proga. Patys mažiausieji labiausiai nudžiunga po Kalėdų egle atradę žaislų, o labiausiai tokių, apie kokius jie ir svajojo. Tačiau, žaislai jau nebesudomins vyresniųjų vaikų. Vyresnio amžiaus vaikai bei paaugliai jau gilinasi į informacinių technologijų naujoves, todėl labiausiai įvertinama dovana jiems – išmanieji telefonai, kompiuteriai, kiek vyresniems – fotoaparatai arba įvairūs komponentai kompiuteriams. Šį kartą patarsime, kokios dovanos galėtų būti geriausios jūsų vaikams, artimiesiems bei draugams.

TARP ŠIŲ LAIKŲ JAUNIMO, STIPRIAI PLINTA NAUJAS HOBIS – FOTOGRAFIJA. FOTOGRAFIJA TAPO POPULIARI TIEK VAIKINŲ TIEK MERGINŲ TARPE. TODĖL FOTOAPARATAS NUDŽIUGINTŲ NE VIENĄ.

Internetinė parduotuvė 1a.lt pateikia labai platų įvairių prekių asortimentą – tarp jų ir daugelio rūšių fotoaparatus. Net iki pat šios dienos vis dar jokie kiti fotoaparatai neprilygo Canon, Samsung, Kodak, Sony fotoaparatams. Kasdieniniam naudojimui gerai įtinka skaitmeniniai fotoaparatai. Skaitmeniniai fotoaparatai pardavinėjami už prieinamą kainą, tačiau jie tikrai kokybiški – itin palankus kainos bei kokybės santykis. Kadangi šių dienų jaunimas masiškai neria į fotografijos pasaulį, apie fotoaparatus jie nusimano nemažai, todėl fotografijos fanatikų svajonės be abejonių neužpildys skaitmeninis fotoaparatas.

Peržiūrėkite daugiau info- http://www.1a.lt/foto_technika_optika/foto_veiksmo_kameros_ziuronai/skaitmeniniai_fotoaparatai

Veidrodiniai fotoaparatai, šiuo atveju, laiko aukščiausią poziciją. Veidrodiniai fotoaparatai skirti truputį pažengusiems fotografams. Tokio tipo fotoaparatai turi galimybe veikti su įvairiais fotoaparatų priedais, kurie prideda įvairiausių efektų nuotraukoms. Canon fotoaparatai išlieka vieni iš pačių geriausiųjų. Taip pat Canon fotoaparatai kuriami ir skaitmeniniai ir veidrodiniai, tad šio gamintojo mėgėjai ras sau tinkamiausią produktą. Canon fotoaparatai niekuo neskiriasi nuo kitų fotoaparatų. Tiek kaina, tiek išorė nuolat išlieka panaši į kitų gamintojų produktus, bet Canon fotoaparatų pagaminimo kokybė yra tikrai aukšta. Taip pat daugeliui žinomi yra ir Samsung fotoaparatai. Šie fotoaparatai taip pat neatsilieka nuo savo konkurentų, nes tiek surinkimo, tiek nuotraukų kokybė yra stebėtinai aukšta, bet skaitmeninių Samsung fotoaparatų gamyba šiek tiek sunyko pastaruoju metu, tačiau šis gamintojas našiai dirba prie veidrodinių fotoaparatų gamybos. Canon fotoaparatai, Samsung fotoaparatai, Sony, Kodak ir t.t. – visi šie gamintojai įdeda visas pastangas gaminant geriausius fotoaparatus, kurie tarnautų ilgai ir atitiktų visus žmonių poreikius.

KOMPIUTERIAI – MILŽINIŠKĄ PERVERSMĄ TECHNOLOGIJŲ SRITYJE PADARĘ ĮRENGINIAI, PUIKIAI PAGAL PASKIRTĮ PRITAIKOMI TIEK DARBE, TIEK NAMIE.

Personaliniai, nešiojamieji bei planšetiniai kompiuteriai – trys svarbiausios, aktualiausios kompiuterių rūšys. Personaliniai kompiuteriai geriausiai tinka tuomet, kai kompiuteris būna naudojamas vienoje vietoje, kai jis nebūna nešiojamas į skirtingas vietas ir t.t. Dar viena teigiama pusė ta, jog yra galimybė įsigyti daug galingesnį personalinį kompiuterį nei nešiojamąjį arba planšetinį kompiuterį už tokią pat kainą. Nešiojami kompiuteriai yra kompaktiški, patogūs naudoti betkurioje vietoje. Tačiau nešiojami kompiuteriai būna žymiai silpnesni už įprastus kompiuterius. Žinoma, yra ir labai galingų, žaidimams skirtų, nešiojamų kompiuterių, kurių kaina yra itin aukšta. Planšetiniai kompiuteriai – pigiausi tarp šių trijų kompiuterių rūšių. Beveik nėra jokio skirtumo tarp išmaniųjų telefonų bei planšetinių kompiuterių. Jų kainos yra panašios, atliekamos funkcijos tokios pačios, tačiau išmanieji telefonai dydžiu tikrai neprilygsta planšetiniams kompiuteriams. Naujas kompiuteris – daugelio jaunuolių svajonė. Vieniems labiau patinka planšetiniai, kitiems – įprasti kompiuteriai. Kiekvienais metais dovanų pirkimas parduotuvėse, vaikščiojimas po miestą norint rasti reikiamą dovaną – didelė kančia. Tokiu atveju, viena iš realiausių bei palankiausių išeičių išlieka kompiuteriai internetu. Skaitmeninė parduotuvė 1a.lt pateikia kompiuterius pačiomis žemiausiomis kainomis internete. Perkami kompiuteriai internetu yra tokie patys, kaip ir įprastose elektronikos parduotuvėse, tačiau apsipirkinėjimas namuose yra žymiai patogesnis ir paprastesnis, taip pat ir pigesnis.

NORS IR ATRODO KEISTA, TAČIAU, Į GERŲ DOVANŲ SĄRAŠĄ ĮEINA IR MARŠRUTIZATORIAI, DAR KITAIP VADINAMI ROUTERIAI.

Pirmiausia, kas per prietaisai yra routeriai? Routeriai yra skirti naudojant keletą kompiuterių viename tinkle. Naudojant maršrutizatorių internetas nėra tiek apkrautas, kai į tą patį tinklą sujungiami keli kompiuteriai. Routeris maršrutizuoja visus tinklus bei sukuria visų sujungtų tinklų žemėlapį. Šiomis dienomis, kai namie būna naudojami keli kompiuteriai, routeriai tikrai praverčia daugeliui žmonių, taip pat maršrutizatorius gali būti labai gera dovana Kalėdų, gimtadienio ar bet kokia kita proga. Routeriai nebrangūs, todėl perkant tokią dovaną, tai neatsilieps skaudžiai ir jūsų piniginei.

GYVENAME NAUJAUSIŲJŲ TECHNOLOGIJŲ AMŽIUJE, TODĖL REIKIA ATSIMINTI, JOG ELEKTRONIKOS DOVANOS YRA LABAI PRAKTIŠKOS VISIEMS BEI LABAI NUDŽIUGINA JAUNIMĄ.

Būtų gana sudėtinga žingsniuoti į priekį be šiuolaikinių elektronikos naujovių. Fotoaparatai, kompiuteriai, išmanieji telefonai ir panašiai – šiuos įrenginius naudojame dažnai ir be jų gyvenimas, savaime aišku, būtų gerokai sudėtingesnis. Mobilieji telefonai – jų dėka yra galimybė susisiekti bet kokioje vietoje, su bet kuriuo žmogumi. Šių įrenginių kainos yra itin žemos, būtent todėl juos turi kiekvienas. Pagalvokite apie gyvenimą be mobiliųjų telefonų, kai norint pranešti nedidelę pranešimą draugams ar artimiesiems, reikėtų keliauti pas kiekvieną iš jų arba išsiuntinėti laiškus kiekvienam atskirai. Kompiuteriai taip pat yra nepamainomi, nes jų dėka galime atlikti labai daug darbų, kuriuos anksčiau padaryti neužteko keleto pelės mygtuko paspaudimų, pavyzdžiui: sąskaitų mokėjimas, apsipirkinėjimas ir net pramogos. Įmanoma mėgautis netgi kai kuriomis miesto pramogomis net neišeinant iš namų. Filmai, video žaidimai, muzika ir kita įvairi multimedija gali būti naudojama kompiuteryje. Dėka interneto, įvairiomis pramogomis galima mėgautis ir namuose. Labai Svarbu paminėti ir dar vieną įrenginį – fotoaparatai. palyginus pačias pirmąsias darytas bei šių dienų nuotraukas, skirtumą pamatyti nesudėtinga. Nuotraukos skiriasi kaip diena nuo nakties. Pirmieji fotoaparatai gebėjo padaryti tik nespalvotas nuotraukas, padaryti vienai fotografijai reikėjo netgi 6 valandų, būtent todėl vaizdas fotografijoje būdavo susiliejęs nuo per 6 valandas pajudėjusio saulės šešėlio. Šių dienų fotoaparatų pagaminamos fotografijos niekuo nesiskiria nuo realybės. Nuotraukų raiška gali būti tokia aukšta, jog pikseliai nė neįžiūrimi plika akimi. Išvada ta, jog šių dienų technologijos stumia žmoniją pirmyn ir didžiajai daliai žmonių sudėtinga įsivaizduoti savo gyvenimą be jų.

KONTAKAI

Visas reikalingas dovanas pačiomis geriausiomis kainomis įmanoma įsigyti skaitmeninėje parduotuvėje 1a.lt. Ilgametė parduotuvės patirtis užtikrina pasitikėjimą tarpusavyje, kokybę bei šiltą bendravimą su klientais. Kontaktai: Adresas: Naujakiemio g. 6, LT-08314 Vilnius, Tel.: +370 (5) 2054455, 2054456, Fax.: +370 (5) 2054457, El. paštas: info@1a.lt, darbo laikas: darbo dienomis nuo 9 iki 18 val.

Uncategorized