October 21, 2015 - karramba

ARTĖJANT KALĖDOMS, NAUJIESIEMS METAMS PARDUOTUVĖSE APSTU ŠVENTINE NUOTAIKA IŠSISKIRIANČIŲ KLIENTŲ. VISI VIENI KITIEMS PERKA KALĖDINES DOVANAS, SVEIKINA VIENI KITUS SU ŠVENTĖMIS.

images (1)Kalėdos – tai stebuklų metas. Savaime aišku, jog ši šventė labiausiai laukiama vaikų būna dėl gaunamų dovanų, kurių jie sulaukia Kalėdų rytą. Vyresnieji švenčių laukia dėl artimųjų susibūrimo, pabendravimo ir pabuvimo kartu. Visi tėveliai žino, jog kuo vaikai vyresni – tuo sunkiau surasti jiems gerą dovaną Kalėdoms.Mažiausiems vaikams užtenka žaislinės mašinos, radijo bangomis valdomų žaislų ar įvairių televizijos reklamose matomų žaislų. Tačiau, žaislai jau nebesudomins vyresniųjų vaikų. Vyresnieji vaikai ir paaugliai jau gilinasi į informacinių technologijų naujoves, todėl pati puikiausia dovana jiems – mobilieji telefonai, kompiuteriai, kiek vyresniems – fotoaparatai arba įvairūs komponentai kompiuteriams. Šįkart patarsime, apie kokių dovanų pirkimą galėtumėte pamąstyti savo vaikams, artimiesiems arba draugams.

TARP JAUNIMO, ŠIOMIS DIENOMIS, GREITAI POPULIARĖJA NAUJAS HOBIS – FOTOGRAFIJA. FOTOGRAFIJA TAPO POPULIARI TIEK VAIKINŲ TIEK MERGINŲ TARPE. TODĖL FOTOAPARATAS NUDŽIUGINTŲ NE VIENĄ.

Internetinė parduotuvė 1a.lt pateikia labai puikų įvairių prekių asortimentą – tarp jų ir daugelio rūšių fotoaparatus. Patys tendencingiausi nuolat išlieka Canon, Samsung, Kodak, Sony fotoaparatai. Kasdieniniam naudojimui puikiai įtinka skaitmeniniai fotoaparatai. Jie nebrangūs, kompaktiški bei jų nuotraukų kokybės pilnai užtenka kasdieniniam naudojimui. Kadangi šių dienų jaunimas masiškai neria į fotografijos pasaulį, apie fotoaparatus jie nusimano nemažai, tad fotografijos fanatikų svajonės be jokių abejonių nepatenkins skaitmeninis fotoaparatas. Veidrodiniai fotoaparatai, tokiu atveju, užima aukščiausiąją poziciją. Tokio tipo fotoaparatai yra skirti aukštesnės kokybės fotografijoms padaryti, kartu su jais yra galimybė naudoti ir įvairių tipų filtrus bei kitus priedus. Canon fotoaparatai nuolat išlieka vieni iš pačių geriausiųjų. Taip pat Canon fotoaparatai pardavinėjami ir skaitmeniniai ir veidrodiniai, dėl šios priežasties šio gamintojo mėgėjai nesunkiai ras sau tinkamą produktą. Canon fotoaparatai niekuo neišsiskiria nuo kitų fotoaparatų. Tiek kaina, tiek išorė būna panaši į kitų gamintojų produktus, bet Canon fotoaparatų pagaminimo kokybė nuolat išlieka tikrai gera. Taip pat visiems girdėti yra ir Samsung fotoaparatai. Šio gamintojo fotoaparatai taip pat savo kokybe lenkia didžiąją dalį gamintojų, tačiau skaitmeninių Samsung fotoaparatų gamyba truputį pamažėjo pastaruoju metu, tačiau Samsung sparčiai tobulina veidrodinius fotoaparatus. Canon fotoaparatai, Samsung fotoaparatai, Sony, Kodak ir t.t. – visi šie gamintojai kiek įgalėdami stengiasi gaminant kokybiškiausius fotoaparatus, kurie tarnautų ilgai ir atitiktų visus klientų poreikius.

KOMPIUTERIAI – DIDELĘ PAŽANGĄ TECHNOLOGIJŲ SRITYJE PADARĘ ĮRENGINIAI, TINKAMAI ATSIŽVELGIANT Į PASKIRTĮ PRITAIKOMI TIEK DARBE, TIEK NAMUOSE.

Įprasti, nešiojami bei planšetiniai kompiuteriai – trys žinomiausios, aktualiausios kompiuterių rūšys. Namų kompiuteriai puikiausiai įtinka tuomet, kai kompiuteris visada yra naudojamas toje pačioje vietoje, kai jis nebūna nešiojamas į skirtingas vietas ir t.t. Taip pat įmanoma nusipirkti žymiai galingesnį įprastą kompiuterį nei nešiojamąjį ar planšetinį kompiuterį už tokią pat kainą. Nešiojami kompiuteriai yra kompaktiški, palankūs naudoti betkur. Tačiau tokie kompiuteriai galingumu neprilygsta įprastiems namų kompiuteriams. Žinoma, yra ir labai galingų, žaidimams skirtų, nešiojamų kompiuterių, kurie kainuoja iš tiesų daug. Lengviausiai prieinami kainos atžvilgiu ir sparčiai populiarėjantys yra planšetiniai kompiuteriai. Beveik nėra jokio skirtumo tarp išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių. Jų kainos yra labai panašios, atliekamos funkcijos tokios pačios, tačiau išmanieji telefonai dydžiu nė iš tolo neprilygsta planšetiniams kompiuteriams. Naujas kompiuteris – daugelio vaikų svajonė. Vieni labiausiai norėtų planšetinio, kiti – nešiojamojo arba naujo personalinio kompiuterio. Tačiau kelionė po prekybos centrus, dovanų ieškojimas labai nuvargina, bet yra viena popouliarėjanti bei patogi išeitis – kompiuteriai internetu. Skaitmeninė parduotuvė 1a.lt gali pasiūlyti kompiuterius pačiomis palankiausiomis kainomis internete. Perkami kompiuteriai internetu yra tokie patys, kaip ir įprastose elektronikos parduotuvėse, bet apsipirkinėjimas namie yra daug malonesnis ir paprastesnis, o, žinoma, ir pigesnis.

KAD IR KAIP BEBŪTŲ KEISTA, Į GERIAUSIŲ IR PRAKTIŠKIAUSIŲ DOVANŲ SĄRAŠĄ ĮEINA NET IR MARŠRUTIZATORIAI, DAR KITAIP VADINAMI ROUTERIAI.

Visų pirma, kas per prietaisai yra routeriai? Routeriai yra skirti naudojant keletą kompiuterių viename tinkle. Maršrutizatoriaus pagalba internetas nebūna stipriai apkrautas, kai yra prijungiami keli kompiuteriai. Šis prietaisas maršrutizuoja visus duomenis bei sudaro visų sujungtų tinklų žemėlapį. Šiandien, kai namuose būna naudojami keli kompiuteriai, routeriai be abejo praverstų didžiajai daliai žmonių, taip pat tai gali būti labai gera dovana Kalėdų, gimtadienio arba bet kokia kita proga. Routeriai nėra brangūs, todėl perkant tokią dovaną, tai neatsilieps skaudžiai ir jūsų piniginei.

NAUJAUSIŲ TECHNOLOGIJŲ AMŽIUS YRA ČIA IR DABAR, TAD REIKIA NEUŽMIRŠTI, JOG ELEKTRONIKOS DOVANOS YRA LABAI PRAKTIŠKOS VISIEMS IR ITIN NUDŽIUGINA JAUNIMĄ.

Būtų labai sudėtinga irtis į priekį be šiuolaikinių naujausių technologijų naujovių. Fotoaparatai, kompiuteriai, mobilieji telefonai ir t.t. – visus šiuos prietaisus naudojame ypač dažnai ir be jų gyvenimas, be abejo, būtų apsunkintas. Mobilieji telefonai – jų dėka yra galimybė susisiekti bet kurioje vietoje, su bet kuriuo žmogumi. Ir mobilieji, ir išmanieji telefonai bekainuoja itin nedaug, todėl nestebina ir tai, jog beveik kiekvienas turi nuosavą mobilųjį telefoną. Šiandieninis pasaulis be mobiliųjų telefonų būtų itin sudėtingas, nes keletą amžių atgal pranešimus perduodavo žmonės, o žinutę nusiųsti telefonu gerokai lengviau. Kompiuteriai irgi yra itin reikalingi, nes jų dėka galime padaryti labai daug darbų, kuriuos anksčiau padaryti nepakako vien tik kelių pelės mygtuko spustelėjimų, pavyzdžiui: sąskaitų apmokėjimas, apsipirkinėjimas ir net pramogos. Galima mėgautis netgi kai kuriomis miesto pramogomis būnant namie. Filmai, video žaidimai, muzika arba kita įvairi multimedija gali būti įjungiama kompiuteryje. Interneto pagalba įvairias pramogas yra galimybė pasiekti leidžiant laiką namuose. Būtina paminėti ir dar vieną prietaisą – fotoaparatai. Pažvelgus į pačias pirmąsias darytas ir šių dienų nuotraukas, skirtumą pamatyti nesudėtinga. Nuotraukų skirtumas – kaip diena nuo nakties. Fotoaparatų pirmtakai gebėjo padaryti vien nespalvotas fotografijas, pagaminti vienai fotografijai reikėjo netgi 6 valandų, būtent todėl vaizdas fotografijoje būdavo susiliejęs nuo per 6 valandas pasislinkusio saulės šešėlio. Šiuolaikinių fotoaparatų pagaminamos fotografijos niekuo nesiskiria nuo realybės. Fotografijų raiška gali būti tokia gera, jog pikseliai net neįžiūrimi plika akimi. Išvada ta, kad šių dienų technologijos stumia žmoniją priekin ir didžiajai daliai žmonių sudėtinga įsivaizduoti savo gyvenimą be šių prietaisų.

KONTAKAI

Visas išvardintas dovanas pačiomis žemiausiomis kainomis yra galimybė nusipirkti elektroninėje parduotuvėje 1a.lt. ilga parduotuvės patirtis suteikia pasitikėjimą tarpusavyje, kokybę ir šiltą komunikavimą su klientais. Kontaktai: Adresas: Naujakiemio g. 6, LT-08314 Vilnius, Tel.: +370 (5) 2054455, 2054456, Fax.: +370 (5) 2054457, El. paštas: info@1a.lt, darbo laikas: darbo dienomis nuo 9 iki 18 val.

Uncategorized