August 15, 2016 - karramba

ARTĖJANT ŠVENTĖMS PARDUOTUVES APLANKO KALĖDINĖ NUOTAIKA IR PIRKĖJŲ MINIOS.

Kalėdos – tai stebuklų metas. Labiausiai vaikų laukiamos Kalėdos yra dėl dovanų, kurias jie ras po skarota, namie esančia Kalėdų egle. Suaugusieji pabūna su giminaičiais, turiningai praleidžia šventinį vakarą su jais. Visi tėveliai supranta, jog kuo vaikai vyresni – tuo sunkiau surasti jiems gerą dovaną Kalėdų progą. Patiems jauniausiems vaikams tereikia žaislinės mašinos, radijo bangomis valdomų žaislų ar įvairių televizijoje reklamuojamų žaislų. Tačiau, vyresniųjų nebedomina žaislai. Vyresnieji vaikai ir paaugliai domisi informacinėmis technologijomis, todėl labiausiai vertinama dovana jiems – išmanieji telefonai, kompiuteriai, kiek vyresniems – fotoaparatai arba įvairūs priedai kompiuteriams. Šį kartą patarsime, apie kokių dovanų pirkimą galėtumėte pagalvoti savo vaikams, artimiesiems arba draugams.

Sužinokite daugiau- http://www.1a.lt/foto_technika_optika/foto_veiksmo_kameros_ziuronai/skaitmeniniai_fotoaparatai

TARP JAUNIMO, ŠIOMIS DIENOMIS, STIPRIAI POPULIARĖJA FOTOGRAFIJOS UŽSIĖMIMAI. FOTOGRAFIJA TAPO AKTUALI TIEK TARP VAIKINŲ TIEK TARP MERGINŲ. TODĖL FOTOAPARATAS TURĖTŲ NUDŽIUGINTI NE VIENĄ JAUNUOLĮ.

Elektroninė parduotuvė 1a.lt pateikia itin platų įvairių prekių pasirinkimą – įskaitant ir daugelio rūšių fotoaparatus. Kol kas jokie kiti fotoaparatai neprilygo Canon, Samsung, Kodak, Sony fotoaparatams. Kiekvienos dienos naudojimui puikiai įtinka skaitmeniniai fotoaparatai. Jie prieinami kiekvieno kišenei, kompaktiški bei jų nuotraukų kokybės pilnai pakanka kiekvienos dienos naudojimui. Kaip jau minėjome, jaunimas itin gilinasi į fotografiją šiomis dienomis ir jų norimas fotoaparatas tikrai nėra skaitmeninis. Veidrodiniai fotoaparatai, šiuo atveju, laiko aukščiausią poziciją. Veidrodiniai fotoaparatai geriausiai tinka truputį patirties turintiems fotografams. Tokie fotoaparatai turi galimybe veikti su įvairiais fotoaparatų priedais, kurie prideda įvairių efektų fotografijoms. Canon fotoaparatai išlieka vieni iš pačių geriausių. Taip pat Canon fotoaparatai pardavinėjami ir skaitmeniniai ir veidrodiniai, todėl šio gamintojo fanatikai ras sau tinkamą fotoaparatą. Canon fotoaparatai niekuo neskiriasi nuo kitų fotoaparatų. Tiek kaina, tiek išorė būna panaši į kitų gamintojų produktus, bet Canon fotoaparatų surinkimo kokybė yra tikrai gera. Taip pat visiems žinomi yra ir Samsung fotoaparatai. Šie fotoaparatai taip pat neatsilieka nuo savo konkurentų, nes surinkimo, nuotraukų kokybė visada yra labai itin gera, bet skaitmeninių Samsung fotoaparatų gamyba kiek pamažėjo pastaruoju metu, tačiau Samsung našiai tobulina veidrodinius fotoaparatus. Canon fotoaparatai, Samsung fotoaparatai, Sony, Kodak ir t.t. – visi šie gamintojai kiek įgalėdami stengiasi norint pagaminti geriausius fotoaparatus, kurie tarnautų ilgai ir atitiktų visus klientų poreikius.

KOMPIUTERIAI – MILŽINIŠKĄ PERVERSMĄ TECHNOLOGIJŲ SRITYJE PADARĘ PRIETAISAI, TINKAMAI ATSIŽVELGIANT Į PASKIRTĮ PRITAIKOMI TIEK DARBE, TIEK NAMUOSE.

Namų, nešiojami bei planšetiniai kompiuteriai – trys žinomiausi kompiuterių tipai. Kompiuteriu naudojantis tik namuose ar tik darbe, rekomenduojama nusipirkti įprastą kompiuterį, nes tokį kompiuterį perstatinėti iš vienos vietos į kitą tikrai nėra patogu. Taip pat galima įsigyti gerokai galingesnį personalinį kompiuterį nei nešiojamą ar planšetinį kompiuterį už tą pačią kainą. Nešiojami kompiuteriai yra kompaktiški, patogūs naudoti betkurioje vietoje. Tačiau tokie kompiuteriai būna žymiai silpnesni negu namų kompiuteriai. Žinoma, paaukojus daugiau pinigų yra galimybė įsigyti žaidimų nešiojamą kompiuterį, kuris lengvai dar ne vienerius metus sugebės “pavilkti” naujausius kompiuterinius žaidimus. Planšetiniai kompiuteriai – pigiausi tarp šių trijų kompiuterių tipų. Planšetiniai kompiuteriai mažai skiriasi nuo išmaniųjų telefonų – jie gali atlikti identiškas funkcijas, bet pagrindinis skirtumas tas, kad planšetiniai kompiuteriai būna gerokai didesni bei į kišenę netelpa. Kone kiekvienas paauglys ar vaikas Kalėdoms labiausiai apsidžiaugtų gavę naują kompiuterį. Vieniems labiau patinka planšetiniai, kitiems – personaliniai kompiuteriai. Tačiau vaikščiojimas po parduotuves, dovanų pirkimas labai vargina, tačiau yra viena puiki bei patogi išeitis – kompiuteriai internetu. Elektroninė parduotuvė 1a.lt pateikia kompiuterius pačiomis mažiausiomis kainomis internete. Perkami kompiuteriai internetu yra tokie patys, kaip ir įprastose parduotuvėse, bet apsipirkinėjimas internetu yra gerokai geresnis ir paprastesnis, o, žinoma, ir pigesnis.

NORS IR ATRODO KEISTA, TAČIAU, Į GERIAUSIŲ IR PRAKTIŠKIAUSIŲ DOVANŲ SĄRAŠĄ ĮSKAIČIUOJAMI IR MARŠRUTIZATORIAI, DAR KITAIP VADINAMI ROUTERIAI.

Pirmiausia, kas yra routeriai? Routeriai puikiausiai tinka tiems, kurie namuose naudoja kelis kompiuterius viename tinkle. Maršrutizatoriaus pagalba internetas yra mažiau apkraunamas, kai yra prijungiami keli kompiuteriai. Šis prietaisas maršrutizuoja visus tinklus bei sudaro visų sujungtų tinklų žemėlapį. Šiomis dienomis, kai namie būna naudojami keli kompiuteriai, routeriai be abejo praverčia daugeliui žmonių, taip pat maršrutizatorius gali būti puiki dovana Kalėdų, gimtadienio arba bet kokia kita proga. Routeriai nėra brangūs, todėl perkant šį prietaisą dovanų, tai neatsilieps skaudžiai ir jūsų kišenei.

NAUJAUSIŲ TECHNOLOGIJŲ AMŽIUS YRA ČIA IR DABAR, TAD SVARBU TURĖTI OMENY, JOG ELEKTRONIKOS DOVANOS YRA VIENOS IŠ GERIAUSIAI VERTINAMŲ, YPAČ JAUNIMO TARPE.

Tikrai sudėtinga įsivaizduoti šiuolaikinę žmoniją be naujausių technologinių prietaisų. Fotoaparatai, kompiuteriai, išmanieji telefonai ir t.t. – šiuos įrenginius panaudojame reguliariai ir be jų gyvenimas, žinoma, būtų apsunkintas. Mobilieji telefonai – jų dėka galime susiskambinti bet kurioje vietovėje, su bet kuo. Mobiliųjų telefonų kaina išlieka labai žema, todėl mobiliuosius telefonus turi kiekvienas. Įsivaizduokite gyvenimą be mobiliųjų telefonų, kai norint išsiųsti nedidelę žinutę draugams arba artimiesiems, reiktų eiti pas kiekvieną iš jų ar išsiuntinėti laiškus kiekvienam atskirai. Kompiuteriai irgi yra itin reikalingi, nes jų dėka yra galimybė padaryti labai daug darbų, kuriuos seniau norėdami padaryti būtinai turėjome eiti į įvairias įstaigas, pavyzdžiui: sąskaitų apmokėjimas, apsipirkimas ir net pramogavimas. Yra galimybė mėgautis net ir kai kuriomis miesto pramogomis būnant namie. Filmai, kompiuteriniai žaidimai, muzika arba kita įvairi multimedija gali būti naudojama kompiuteryje. Interneto pagalba įvairias pramogas yra galimybė pasiekti leidžiant laiką namuose. Būtina paminėti ir dar vieną įrenginį – fotoaparatai. palyginus pačias pirmąsias darytas bei šių dienų fotografijas, skirtumas yra akivaizdus. Nuotraukos skiriasi kaip diena ir naktis. Pirmieji fotoaparatai gebėjo padaryti vien nespalvotas fotografijas, nufotografuoti vienai nuotraukai reikėjo netgi 6 valandų, todėl vaizdas fotografijoje būdavo susiliejęs dėl per 6 valandas pajudėjusio saulės šešėlio. Šiuolaikinių fotoaparatų padaromos nuotraukos niekuo nesiskiria nuo realybės. Fotografijų raiška gali būti tokia gera, jog pikseliai tampa neįžiūrimi plika akimi. Išvada ta, jog šių dienų technologijos stumia žmoniją pirmyn ir daugeliui sudėtinga įsivaizduoti savo gyvenimą be šių prietaisų.

KONTAKAI

Visas reikalingas dovanas pačiomis palankiausiomis kainomis galite įsigyti internetinėje parduotuvėje 1a.lt. Ilgametė parduotuvės patirtis suteikia pasitikėjimą tarpusavyje, kokybę ir šiltą bendravimą su klientais. Kontaktai: Adresas: Naujakiemio g. 6, LT-08314 Vilnius, Tel.: +370 (5) 2054455, 2054456, Fax.: +370 (5) 2054457, El. paštas: info@1a.lt, darbo laikas: darbo dienomis nuo 9 iki 18 val.

Uncategorized