March 18, 2016 - karramba

ARTĖJANT ŽIEMOS LAIKOTARPIUI, YPAČ IŠPOPULIARĖJA IR ĮPRASTI BUITIES PRIETAISAI.

Žiemos laikotarpis – įvairios pramogos, pirtys. Vasaros laikotarpiu – maudynės, poilsis prie vandens, kelionės. Skirtingi metų laikai – skirtingas ir laisvalaikio leidimas ir užsiėmimai. Kiekvienais metais prekybos centrai užpildomi artėjančiam sezonui aktualiomis prekėmis. Batų bei rūbų parduotuvės prieš žiemą pardavinėja žiemai skirtą avalynę ir rūbus, o prieš vasaros sezoną – vasariški drabužiai bei avalynė. Bet kalba eina ne tik apie avalynę ar rūbus, bet ir apie laisvo laiko leidimo prekes, pavyzdžiui: rogės, slidės, pripučiami plaustai vasarai ir panašiai

ŽIEMA PRASIDĖJO, TAČIAU JI NETURI UŽKIRSTI KELIO LAIKO LEIDIMUI GAMTOJE.

Žiema žavi savo grožiu, todėl be abejo svarbu ja pasigrožėti poilsiaujant gamtoje. Kai kuriems šis sezonas patinka dėl ramumos, tylos gamtoje, galimybės pasišildyti prie laužo, o kiti mėgsta judresnį, stipresnį poilsį. Tokiu atveju automagnetolos išsprendžia visas problemas. Originalios automagnetolos automobiliuose negroja daugelio muzikos formatų, todėl jos beveik visada yra keičiamos į kitas. Dažniausiai vairuotojai automobiliuose naudoja įvairių, gerai žinomų gamintojų, su reikalingomis šiuolaikinėmis funkcijomis, automagnetolas. Tik tada yra galimybė mėgautis savo mėgstamiausia muzika bet kur ir bet kaip. Nesušalti svarbu ne vien gamtoje, bet ir namuose bei kitokiose vietose. Pigiausi ir perspektyviausi “šildytuvai” – elektriniai virduliai. Skamba juokingai, tačiau keletas karštos arbatos gurkšnių akimirksniu apšildo kūną, šaltis nebespaudžia labai stipriai. Virduliai gali būti randami daugelyje parduotuvių ir jų kaina priklauso nuo virdulių dydžio, elektros sunaudojimo kiekio ir t.t.

Sužinokite daugiau- http://www.1a.lt/auto_prekes/audio_video_technika/auto_cd_magnetolos

ŽIEMA, KAIP IR VASARA, SUTEIKIA DAUGYBĘ LAISVALAIKIO LEIDIMO GALIMYBIŲ – SLIDINĖJIMAS, ŽAIDIMAI SU SNIEGU BEI KITOS PANAŠIOS PRAMOGOS.

Žiemai prasidėjus rogės visada išlieka viena iš daugiausiai perkamų prekių. Slidės taip pat yra perkamos gana greitai, tačiau slides labiausiai mėgsta vyresni, gal netgi šiek tiek patirties turintys šaltojo metų laikotarpio teikiamų pramogų fanatikai. Tačiau, rogės visada populiarios tiek suaugusiųjų tarpe, tiek tarp vaikų. Rogės yra gaminamos visokių rūšių – vienos iš pagrindinių yra plastikinės, medinės, netgi metalinės. Medinės beveik visada būna klasikinės formos, paprastą išvaizdą turinčios rogutės. Plastikinės yra gaminamos labai įvairių formų ir tipų. Lėkštės, įprastų rogių, netgi automobilių ir kitų įvairių formų rogutės būna iš plastiko. Plastikas, kaip žinoma, nėra ypač patvarus, bet plastikinės rogutės matomai pigesnės už medines. Kaldėoms puiki dovana būtų rogės ar slidės, nes žiemos metu jas yra galimybė akimirksniu pabandyti.

Tokie buities daiktai, kaip dulkių siurbliai, muzikiniai centrai, plukų džiovintuvai ypač aktyviai perkami žiemos pradžioje. Nėra nei žieminių dulkių siurblių, nei žieminių muzikinių centrų ar kitų elektronikos reikmenų, todėl žiemos metu juos perka kaip dovanas – dėl artėjančių Kalėdų. Per Kalėdas žmonės giminaičiams, draugams teikia visokias dovanas. Vieni teikia tik simboliškas dovanas, nebrangias. Tačiau kiti yra linkę keistis brangesnėmis dovanomis. Pavyzdžiui, kad ir dulkių siurbliai – puikūs reikmenys namie. Jeigu esate įsitikinę, kad jūsų artimųjų ar draugų dulkių siurbliai nebeveikia arba nebeatlieka visų funkcijų, galbūt net nebėra naudojami – tai būtų puiki dovana Kalėdų arba gimtadienio proga. Dulkių siurbliai šiomis dienomis nesunkiai vejasi naujausias technologijas, nes jų gaminimui naudojami naujausieji būdai. Vieni yra įprasti, kiti naudoja garinį siurbimą ir tai suteikia visiškai kitokį siurbimo efektą. Kas gi daro įtaką dulkių siurblių kainoms? Pirmiausia – tai nuo paties prietaiso tipo. Patys perkamiausi yra sauso siurbimo dulkių siurbliai, būtent šis tipas yra dažniausiai randamas visų namuose. Taip pat visiems gerai žinomi siurbliai tapo ir “plaunantys”. Šis tipas priskiriamas prie drėgno dulkių siurbimo – tai naujesnė technologija nei sauso siurbimo siurbliuose. Be to, nors visokiais būdais, šiuolaikinių technologijų pagalba, bandoma pagaminti naujų siurblių, kurie patenkintų kuo daugiau žmonių poreikius, kol kas sauso siurbimo siurbliai tebėra tendencingiausi. Dar viena siurblių rūšis – robotai. Juos pakanka įjungti ir nereikia rūpintis, kiek laiko sugaišite švarindami savo buitį, nes šie robotai išvengia visų kliūčių, apvažiuoja kėdžių, stalų atramas. Jų aukštis yra gana mažas, o tai, žinoma, yra labai praktiška siurbiant žmogui neprieinamas vietas. Tai viena iš populiariausių atradimų, nes žmonės ypatingai susidomėjo tokio dulkių siurblio pagalba namie.

DAŽNIAUSIAI NAUDOJAMI MUZIKOS GROTUVAI ŠIOMIS DIENOMIS – KOMPIUTERIAI, IŠMANIEJI TELEFONAI.

Šiandien muzika klausoma labai lanksčiai. Labai lengvai pastebima, kiek daug gyventojų šiais laikais naudoja ausines. Namie labai dažnai naudojamės kompiuteriais. Dirbame su jais, naršome internete ir užsiimame kita veikla, o fone ypač dažnai klausomės įvairios muzikos. būtent dėl to muzikiniai centrai nebėra tokie tendencingi, kaip kad buvo prieš keletą metų. Tačiau jų maža paklausa nesustabdė muzikinių centrų pardavinėjimo, nes parduotuvėse jų vis dar apstu. Bet kodėl gi jie dar ir dabar gaminami, jeigu jų tendencija nuolat nyksta? Muzikiniai centrai gali išgauti pačią aukščiausią muzikos kokybę. Automobiliai yra skirti nukakti iš taško A į tašką B, mobilieji telefonai skirti susisiekimui su draugais, šeimos nariais, muzikiniai centrai puikiausiai tinka muzikos klausymui, o kompiuteriai aktualiausi darbui ir mokslams, lankymuisi internete. Universalūs reikmenys niekada neatliks visų funkcijų taip, kaip tai įvykdo kiekvienai funkcijai skirti įrenginiai, tokia pati situacija yra su kompiuteriais bei muzikiniais centrais – didžiausi muzikos mėgėjai muzikos mėgavimuisi renkasi vien muzikinius centrus.

VONIOS PREKĖS NAUDINGOS ARTINANTIS ŽIEMAI. BŪTINA IŠLIKTI SAUGIEMS IR ATSPARIEMS ŽEMAI TEMPERATŪRAI.

Parėjus į namus po darbų, mokslų, dienos pabaigoje visada norisi išsimaudyti karštoje vonioje, nusiprausti ir atsipūsti. Juolab, kad šiomis dienomis tiek dušas, tiek vonia jau tapo pasiekiamas kiekvienam. Kiekvienas savo namuose turime bent visus būtiniausius higienos reikmenis, tokius kaip muilas, šampūnas, dantų pasta ir t.t. Dar keletas higienai bei priežiūrai skirtų prietaisų: plaukų džiovintuvai, barzdaskutės, elektroniniai skustuvai bei dantų šepetėliai. Artėjatnt šventėms, parduotuvėse jau dairomės dovanų giminaičiams. Švaros reikmenys bei prietaisai būtų puiki dovana bet kuriam. Pavyzdžiui, merginoms plaukų džiovintuvai itin reikalingi, tačiau jie išlieka populiarūs ir tarp stipriosios lyties atstovų. Plaukų džiovintuvai žiemos metu būna labai puiki dovana draugei, žmonai. Savaime aišku, kad jokia moteris nenorėtų žiemos metu į lauką išeiti dar šlapiais plaukais. Šiomis dienomis mes nuolatos skubame, atsibudus ryte, kuo greičiau atsiprausiame ir lekiame į darbus. Tokiu atveju, plaukų džiovintuvai žiemos metu yra labai reikalingi.

ŽIEMOS LAIKOTARPIUI REIKIA PASIRUOŠTI VISAPUSIŠKAI.

Žiemos laikotarpis gali būti labai jaukus, tačiau gali būti problematiškas bei neįdomus, kai jam nėra gerai pasiruošta. Reikia pasirengti net ir pramogauti, susiplanuoti, ką norite nuveikti artėjančios žiemos metu, įsigyti reikalingas dovanas artimiesiems laiku. Atsiminkite, kad praktiški prietaisai (virduliai, plaukų džiovintuvai,  automagnetolos) kone visada būna vertinamos puikiausiai, nes dovana, kuri yra reikalinga, yra paklausiausia.

Uncategorized