January 23, 2016 - karramba

LABAI IŠPOPULIARĖJA IR ĮPRASTI BUITINIAI DAIKTAI BEI STALO ŽAIDIMAI LEGO

Žiema – įvairios pramogos, kaitinimąsis pirtyse, stalo žaidimai tokie kaip Lego. Vasara – maudynės, poilsis prie vandens, kelionės. Visiems sezonams yra būdingos skirtingos pramogos bei užsiėmimai. Kasmet parduotuvės užpildomos tam tikram metų laikui reikalingomis prekėmis.

Žaislų  parduotuvės žiemai artėjant pateikia žiemai ų lego žaidimų. Tačiau kalba sukasi ne vien apie batus bei drabužius, tačiau ir apie laisvalaikio prekes, pavyzdžiui: rogės, slidės, lego konstruktoriai ir panašiai

ŽIEMOS LAIKOTARPIS, KAIP IR VASARA, GALI SUTEIKTI DAUGYBĘ PRAMOGŲ – ČIUOŽINĖJIMAS, STALO ŽAIDIMAI, LEGO, ŽAIDIMAI SU SNIEGU BEI KITOS PANAŠIOS PRAMOGOS.

Žiemai startavus lego nuolat yra viena iš greičiausiai išperkamų prekių. Slidės taip pat yra perkamos gana aktyviai, tačiau slides labiau pamėgę yra vyresni, gal netgi truputį patirties turintys žiemos pramogų mėgėjai. Tačiau, rogės yra populiarios tiek tarp suaugusiųjų, tiek tarp vaikų. Legoyra visokių rūšių – plastikinės, medinės, netgi metalinės kaladėlės. Medinės kone visados būna klasikinės formos, įprastą išvaizdą turinčios lego kaladėlės. Plastmasinės yra gaminamos itin įvairių formų bei tipų.

Tokie buitiniai prietaisai, kaip dulkių siurbliai, muzikiniai centrai, plukų džiovintuvai itin sparčiai perkami žiemos pradžioje. Tas pats ir su stalo žaidimais ir lego konstruktoriais. Nėra nei žieminių dulkių siurblių, nei žieminių muzikinių centrų arba lego, tad žiemos metu juos išperka kaip dovanas – artėjančių Kalėdų proga. Niekas neužmiršta draugų bei artimųjų per Kalėdas. Vieni teikia tik simboliškas dovanėles, nelabai brangias. O štai kiti nuolat dovanoja bei keičiasi tik brangesnėmis dovanomis. Tarkime, kad ir dulkių siurbliai – nepamainomi pagalbininkai namuose. Jeigu esate garantuoti, kad jūsų artimųjų ar draugų dulkių siurbliai nebeveikia arba nebeatlieka visų funkcijų, galbūt net nebėra naudojami – tai būtų puiki dovana Kalėdų ar gimtadienio proga. Šių prietaisų šiomis dienomis yra itin įvairių, yra naudojama daug naujausių technologijų gaminant dulkių siurblius. Šių prietaisų rūšių taip pat yra ne viena ir ne dvi. Vieni naudoja sausą siurbimą, kiti – drėgną ir t.t. Kas gi daro įtaką dulkių siurblių kainoms? Pirmiausia – tai nuo paties prietaiso tipo. Dažniausiai, eiliniuose namuose būna naudojami sauso siurbimo dulkių siurbliai. Dar visiems gerai žinomi siurbliai tapo ir “plaunantys”. Sauso siurbimo dulkių siurbliai jau seniai karaliauja žmonių namuose, tačiau pastaroji rūšis yra viena iš naujausiųjų. Be to, įprasti siurbliai vis tiek aktyviai laiko geriausią populiarumo poziciją, nes žmonės vis dar sunkiai taikosi prie tokių šiuolaikinių technologijų. Dar viena, dar rečiau randama žmonių namuose, siurblių rūšis – robotai. Juos užtenka įjungti ir nebūtina apgalvoti, kiek laiko praleisite švarindami savo buitį, nes šie robotai išvengia visų kliūčių, aplenkia kėdžių, stalų atramas. Taip pat jie yra žemi, todėl gali palysti ir po daugeliu lovų. Šiuo technologiniu atradimu pasaulio gyventojai labai susidomėjo. Laikas parodys, kada ir mūsų namuose darbuosis tokie robotai.

Uncategorized