August 15, 2015 - karramba

MOGO – FINANSINĘ PAGALBĄ SIŪLANTI, TARPTAUTINĖ UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ

Mogo.ltSiūlome paskolas automobiliui bei Jums patiems. Mes išsiskiriame tuo, kad kaip užstatą pasiimame Jūsų automobilį. Mūsų suteiktas kreditas gali būti grąžinamas taip, kaip Jums geriausiai. Mūsų teikiama autolizingo paslauga padės Jums įsigyti išsvajotąjį automobilį žymiai lengviau bei greičiau. Greitos paskolos yra turbūt populiariausios. Mūsų suteikiama paskola priklauso nuo Jūsų automobilio rinkos kainos. Tuo tarpu, mes užtikrinsime, kad kreditas Jums netaptų erzinanti našta. Taigi, Mogo greiti kreditai neabejotinai Jūsų nenuvils.

JŪS GAUNATE PINIGUS, O MES LAIKINAI PASISAVINAME JŪSŲ AUTOMOBILĮ

Greiti kreditai, paskolos internetu – šiomis dienomis populiariausi yra spartūs procesai. Lietuvos ekonomika nėra labai stipri. Vis dažniau eilinis lietuvis privalo stengtis gyventi taupiau. Visada būna, kad būtinai reikia pirkti kažką brangaus, bet tiesiog negalite tam skirti lėšų. Šiuo atveju, labai dažnai paskola tampa vienintelė ir geriausia išeitis. Mogo siūlomos paskolos internetu užtikrina, kad pinigus gausite ir galėsite grąžinti patogiai. Galima teigti, kad paskolos internetu yra gaunamos lengviausiai. Mogo.lt paskolos internetu bei telefonu taip pat gali būti užpildomos. Jūsų užklausos patikra užtruks vos pusvalandį. Gavę teigiamą atsakymą, galite atvažiuoti į skyrių bei pasirašyti sutartį. Kiekviena paskola, kiekvienas kreditas yra suteikiamas pasiremiant pasitikėjimu. Mogo greitos paskolos už automobilį suteikia galimybę gauti beveik visą automobilio vertę. Už paskolą Jūs laikinai perregistruosite savo automobilį mums, tačiau ir toliau galite juo naudotis.

RADOTE SVAJONIŲ AUTOMOBILĮ? NEPAKANKA PINIGŲ IKI JO? MOGO PAGELBĖS JUMS

Norite, bet negalite – dažnas atvejis ieškant automobilio. Mogo kreditai padės šioje situacijoje. Paskola automobiliui suteikiama taip pat greitai ir kokybiškai. Kreditas automobiliui taip pat nesunkiai užpildomas internetu arba telefonu. Gavus patvirtinimą, reikia atvykti į Mogo arba PayPost skyrių ir pasirašyti sutartį. Už automobilį Jums mokėti reikės tik 10% rinkos kainos. Netrukus Jūs jau būsite teisėtas naujojo automobilio savininkas. Po to, iškart drąsiai galėsite sėsti ir važiuoti naujuoju automobiliu kur tik norite.

INFORMACIJA, KURIĄ PRIVALO ŽINOTI VISI

Reikia pabrėžti keletą sąlygų, kurias būtina žinoti. Vis dėlto greiti kreditai nėra duodami, jeigu automobilis neatitinka tam tikrų reikalavimų. Visų pirma, greitos paskolos suteikiamos tik tuomet, jeigu automobilis registruotas Jūsų vardu. Taip pat automobilis privalo turėti galiojančią tehninę apžiūrą ir TPVCA draudimą. Automobilis neprivalo būti apdraustas KASKO draudimu, jeigu paskola nesikeks 5000 eurų.

Uncategorized