September 23, 2015 - karramba

MOGO YRA TARPTAUTINIU MASTU VEIKIANTI, FINANSINĘ PAGALBĄ TEIKIANTI ĮMONĖ

greita paskolaTeikiame paskolas automobiliui bei Jums patiems. Esmė tame, jog bet kokio finansavimo pagrindas yra Jūsų automobilis. Mūsų greita paskola yra patikima ir mes patikiname, kad nesukelsime Jums sunkumų. Padėsime įsigyti Jums Jūsų svajonių automobilį, turėdami jį kaip garantą, tačiau Jūs vis tiek galėsite juo važinėtis. Greita paskola išlieka beveik populiariausia. Jeigu vairuojate prabangų automobilį, Jūsų įmanoma greita paskola bus didesnė. Mūsų kreditas gali būti grąžinamas ne iškart ir per patogiausią laikotarpį. Mūsų greita paskola neabejotinai patenkins daugelį Jūsų norų.

SIŪLOME ABIPUSĮ PASKOLINIMĄ – JUMS SUTEIKIAME PASKOLĄ, JŪS MUMS PASKOLINATE SAVO AUTOMOBILĮ

Greita paskola internetu, greiti kreditai – itin aktualūs šiomis dienomis. Retas Lietuvoje yra patenkintas savo finansine padėtimi. Žmonės labai dažnai yra priversti gyventi vis taupiau. Būna atvejų, kai tikrai reikia ką nors įsigyti, tačiau vis trūksta tam pinigų. Tokiu atveju, greita paskola gali tapti vienintelė, greičiausia ir palankiausia išeitis. Mūsų paskola internetu yra be jokių užslėptų sąlygų, todėl ir mes ir Jūs liksite patenkinti. Paskolos internetu patogios tuo, kad galite viską susitvarkyti namie, prie kompiuterio. Vis dėlto, Mogo paskolos internetu yra vienos patogiausių ir patikimiausių. Į Jūsų užklausą atsakysime vos per pusvalandį. Tada tereikia atvykti į bet kurį Mogo arba PayPost skyrių Lietuvoje. Kiekviena paskola, kiekvienas kreditas yra suteikiamas pasiremiant pasitikėjimu. Mūsų greitos paskolos suteikia klientams galimybę gauti iki 90% jų automobilio vertės. Jūs perrašote savo automobilį mums, mes duodame pinigus, o Jūs ir toliau važinėjatės savo automobiliu.

GALIME PASIŪLYTI AUTOLIZINGĄ, KURIO DĖKA SVAJONĖS VIRS REALYBE JAU DABAR

Norite, bet negalite – dažnas atvejis ieškant automobilio. Mogo kreditai padės šioje situacijoje. Tokio tipo paskola taip pat yra suteikiama greitai. Automobilio kreditas taip pat yra patikimas bei paprastai užpildomas. Gavus patvirtinimą, reikia atvykti į Mogo arba PayPost skyrių ir pasirašyti sutartį. Pradinis įnašas – 10% automobilio rinkos vertės. Ir visai netrukus VĮ Regitroje Jūs būsite užregistruotas, kaip naujasis automobilio savininkas. Iškart galėsite sėstis už naujojo automobilio vairo.

INFORMACIJA, KURIĄ PRIVALO ATSIMINTI VISI

Savaime suprantama, kad yra šiokių tokių sąlygų, kurios aktualios visiems. Siekiant, kad Jums būtų duodami greiti kreditai, automobilis turi atitikti tam tikrus reikalavimus. Visų pirmiausia, greitos paskolos suteikiamos tik tada, jeigu automobilis registruotas Jūsų vardu. Sekanti sąlygą – privaloma technikinė apžiūra ir TPVCA draudimas. Jeigu planuojate imti didesnę nei 5000 eurai paskolą, Jūsų automobilis turės būti apdraustas ir KASKO draudimu.

Uncategorized