September 29, 2015 - karramba

PALAPINIŲ NUOMA – PIGIAU, PATOGIAU, SMAGIAU.

AkuratsArtėjant įvairioms progoms, viena svarbiausių užduočių yra vietos organizavimas, kurioje būtų galima atšvęsti. Lietuvoje itin klesti kaimo turizmo pirčių nuoma, kadangi daugelis visokiausias pirtis renkasi, kaip patogią, nebrangią, bet gerą vietą šventimui. Tačiau, savaime aišku, kad pirtys yra tinkamos tikrai ne visoms šventėms. Sporto arba miestų šventės, vestuvės bei kitomis panašiomis progomis reikia nemažai vietos, aplinka privalo būti parengta ir lauke. Tačiau niekada neįmanoma apsidrausti nuo blogų oro sąlygų. Šiuo atveju puikiai tinka lauko palapinės. Galima pagalvoti, kad palapinė tai tik labai paprasta užuoveja ir stogas nuo kritulių, bet tokia nuomonė nėra teisinga ir tuoj tai įrodysime. Jau nuo 2005 metų Latvijoje veikia įmonė Akurats, kuri užsiima lauko palapinių nuoma bei montavimu Latvijoje, o nuo 2007 metų jau ir visoje Lietuvos ir Estijos srityje. Išnuomojamos yra visokiausių dydžių bei rūšių palapinės, kurias darbininkų brigada pristato Lietuvoje, Latvijoje arba Estijoje bet kuriame mieste, miestelyje ar net kaimo vienkiemyje. Mažesnes palapines leidžiame išsigabenti patiems klientams, kadangi jas pastatyti yra tikrai paprasta. Tuo tarpu, visų kitų palapinių klientai savarankiškai statyti negali, kadangi joms pastatyti reikia tam tikrų žinių ir patirties, todėl statymą už juos atlieka mūsų darbininkų brigada. Taigi, daugiametė Akurats patirtis užtikrina tvarkingą paslaugų suteikimą ir kokybę.

AKURATS UŽSIIMA NE VIEN PALAPINIŲ, BET IR JŲ PRIEDŲ NUOMOJIMU. KIEKVIENAS KLIENTAS TURI GALIMYBĘ PASIRINKTI ĮVAIRIŲ TIPŲ PRIEDŲ, KURIE PADEDA ĮVAIRIOSE SITUACIJOSE.

Kaip jau buvo minėta anksčiau, daugelis žmonių yra įsitikinę, jog lauko palapinės labai retai gali būti palankiausias vietos pasirinkimo sprendimas, kadangi prastos oro sąlygos gali sugadinti šventės planus, tačiau galima nesunkiai įtikinti, kad tai nėra tiesa. Įvairūs priedai, kuriuos įmonė Akurats turi galimybę išnuomoti kartu su palapinėmis, gali pagelbėti įvairiose situacijose. Pavyzdžiui, vienas iš jų – medinės ar plastmasinės grindys palapinėje. Lauko palapinėje grindys yra svarbios dėl keleto dalykų: palapinėje bus daug švariau, o jeigu lauke šalta, viduje išklotos grindys neleis šalčiui iš šaltos žemės lengvai prasiskverbti į vidų. Sekantis nuomojamas priedas padeda palaikyti palapinę šiltą net ir žiemos laikotarpiu. Akurats nuomoja ir dujinius šildytuvus, kurie užtikrins, kad palapinėje nebūtų šalta netgi tada, kai lauko temperatūra bus žemiau nulio. Įmonės darbininkai klientą aprūpins ne tik šildytuvu, tačiau ir dujų balionu ir jo prijungimu. Nors palapinės gaminamos iš plonos medžiagos, ji gerai sulaiko šilumą ir yra nelaidi vėjui. Dar kartu su palapine yra galmybė išsinuomuoti net ir suolus su stalais. Tokiu atveju vien tik paskambinę telefonu be problemų galite pasirūpinti visų svečių vietomis palapinėje. Palapinės būna visokių dydžių, todėl vienoje palapinėje patogu sutalpinti netgi šimtus svečių. Stalų ir suolų montavimas bei statymas yra ganėtinai nesudėtingas. Dėl šios priežasties žmogus gali pats pasirinkti, ar suolus su stalais jis montuos savarankiškai ar tai už jį atliks Akurats specialistai. Taip pat reikia įsitikinti, kad naktį turėsite kaip apšviesti palapinę. Dienos šviesos šviestuvus taip pat įmanoma išsinuomoti Akurats įmonėje, kurie yra sumontuojami įmonės specialistų kartu su palapine. Užsakovas turi pasirūpinti tik elektros šaltiniu, o visus kitus darbus galima palikti įmonės darbininkams. Ir tai tikrai dar ne viskas, o daugiau informacijos galite sužinoti adresu www.akurats.com.

LAUKO PALAPINĖS GALI BŪTI NUOMOJAMOS NE TIK ŠVENTĖMS, BET IR RAMIEMS POBŪVIAMS, PARODOMS, SANDĖLIAVIMO PASKIRČIAI.

Nė viena miesto šventė neapsieina be specialių palapinių. Vasaros šventės yra aktualios visoje Lietuvoje, netgi pačiuose menkiausiuose miesteliuose. Miestų šventėse palapinės reikalingos susinešti visai būtiniausiai įrangai arba renginio organizatoriams bei svečiams susirinkti. Miestuose švenčių, festivalių metu statomos palapinės svarbiems šventės svečiams, ten patiekiami valgiai. Palapinės dažnai yra naudojamos ir kaip laikinos sandėliavimo patalpos. Tačiau prieš pradedant ieškotis lauko palapinės, svarbu atsižvelgti į kelis dalykus. Vienas svarbiausių – vietovė. Palapinės pagrindas privalo būti lygus, be didelių iškilimų ar įdubimų. Tada privalu nuspręsti, ar palapinėje bus naudojamos medinės ar plastmasinės grindys. Jeigu palapinėje bus užsiiminėjama aktyvia veikla (šokiai, vestuvės…) reikia rinktis medines grindis. Plastmasinės grindys naudojamos įvairiose parodose, susibūrimuose, kai palapinėje nėra itin daug svečių. Apskritai plastmasinės grindys yra klojamos tik norint apdengti žolę palapinėje. Dar vienas dalykas, į kurį būtina atsižvelgti prieš nuomojantis palapinę – jos dydis, o reikiamą dydį nulemia būsimų svečių skaičius palapinėje. Įmonė www.akurats.com turi ilgą patirtį palapinių nuomoje. Būtent šios įmonės nuomojamos bei montuojamos palapinės yra montuojamos didžiuosiuose Baltijos šalių festivaliuose, paplūdimių restoranuose ir vakarėliuose, o ilga įmonės patirtis parodo, kad visi klientai lieka patenkinti teikiamomis paslaugomis.

Galų gale, galima lengvai teigti, jog palapinės įvairiausių švenčių metu yra vienas praktiškiausių pasirinkimų, kai yra būtina patalpa. Palapinės nuoma nėra brangi, o kartu su palapine įmanoma išsinuomoti ir visokių priedų, kurie dar labiau palengvins visą pasiruošimą. Viską nesunku suplanuoti taip, kad klientui pakaktų viską sutarti telefonu, o atvažiavę specialistai viską sumontuotų, pastatytų bei įrengtų naudojimui. Būtent todėl tai išlieka, kaip vienas lanksčiausių sprendimų. Latvijos įmonė Akurats nuolat gali išnuomoti bet kokio dydžio ir tipo palapinę, suteikti rekomendacijų klientui bei padėti pasiruošti palapinės statymui.

http://akurats.com/lit/

Uncategorized