July 28, 2017 - karramba

PASIRŪPINKITE TINKAMU LAISVALAIKIU SAVO VAIKAMS

Šiomis dienomis vaikai labai daug laiko praleidžia žaisdami kompiuteriu, telefonu arba žiūrėdami televiziją. Kalėdų rytą vaikai rečiau nori žaislų, o dažniau išmaniųjų telefonų, naujo kompiuterio ar netgi didesnės RAM atminties kompiuteriui.

Vaikams nesunkiai galima įrodyti, kad tokie užsiėmimai, kaip važinėjimasis dviračiu, žaidimai lauke yra smagesni nei žaidimas kompiuteriu. Žinoma, nereikia stengtis telefonų bei kompiuterių pamiršti visiškai, kadangi jie yra puikūs informacijos ir susisiekimo šaltiniai, tačiau ties šioms funkcijomis reikėtų apsiriboti dažniausiai.

JEIGU GALVOJATE, JOG PLANŠETINIAI KOMPIUTERIAI ARBA TELEFONAI VISIŠKAI NENAUDINGI – KLYSTATE

Apple iPad yra vienas populiariausių planšetinių kompiuterių šiomis dienomis ir itin pamėgtas jaunimo. iPad pasižymi našiu RAM panaudojimu ir puikiomis valdymo savybėmis.

Didelė RAM atmintis yra reikalinga norint atlikti įvairius procesus vienu metu greičiau arba žaisti naujausius žaidimus. Apple iPad galima rinktis iš kelių modelių, kuriuose įmontuotos skirtingo dydžio RAM atmintys. Pavyzdžiui, iPad Pro modelyje gali būti tiek 2GB RAM, tiek 4GB RAM atmintys. Nors senieji Apple iPad modeliai nepasižymi didele RAM atmintimi, jie vis dar veikia geriau nei kai kurie šiuolaikiniai išmanieji prietaisai.

Šiuos kompiuterius mėgsta vaikai, nes juose yra ryškus ekranas ir galingas procesorius – viskas, ko reikia pilnaverčiam žaidimui. Jeigu jūsų vaikai mėgsta žaisti planšetiniu kompiuteriu, pasirūpinkite, kad jie apsiribotų žaidimais ir neužklystų į netinkamus puslapius internete. Galų gale, nepamirškite vaikams parūpinti atitinkamus užsiėmimus ir lauke.

SŪPUOKLĖS – BŪTINAS DALYKAS BET KURIAM VAIKUI

Sūpuoklės jau nuo seno yra puikus laisvalaikio leidimas vaikams. Sūpuoklės tikrai atrodo puikiai, todėl jos reikalingos ne tik supavimuisi. Negana to, sūpuoklės gali būti surenkamos savarankiškai – kirviai, pjūklai ir keletas kitų įrankių yra viskas, ko jums reikia.

Kirviai yra būtini, jeigu norite, kad sūpuoklės būtų tvirtos ir ilgaamžės. Kirviai būtini medienos tašymui, rąstų formavimui. Kirviai gali būti labai įvairūs, tačiau pastariesiems darbams tinkamiausi yra mažesni kirviai.

KIEMO ŠVARA LABAI SVARBI, O JAI PALAIKYTI PUIKIAI TINKA AUKŠTO SLĖGIO PLOVIMO ĮRANGA

Jeigu jūsų kieme laiką leidžia vaikai – švara yra būtinybė. Namų švarai palaikyti pakanka pasirūpinti grindų plovimu, dulkių valymu, bet lauke būtina aukšto slėgio plovimo įranga. Aukšto slėgio plovimo įranga dažniausiai skirta automobilių plovimui. Vis dėlto, aukšto slėgio plovimo įranga gali būti skirta ir plytelių ar netgi sūpynių plovimui.

Taigi, į aplinką, kurioje žaidžia jūsų vaiką, žvelkite atsakingai.

 

Uncategorized