March 1, 2016 - karramba

ŠIAIS LAIKAIS VISIEMS GERAI ŽINOMA VEIKLA YRA – APSIPIRKIMAS INTERNETINĖJE ERDVĖJE.

15Naudojimąsis elektroninių parduotuvių paslaugomis šiais laikais yra įprastas dalykas. Tokia galimybe piliečiai naudojasi ir vietoj lankymosi parduotuvėse, jie ne retai renkasi elektronines parduotuves. Skaitmeninių parduotuvių gausa plečiasi itin greitai. Elektroninės parduotuvės visada gali pasiūlyti visų tipų prekių. Šiose parduotuvėse įsigyti yra galmybė visko, nuo maisto prekių iki stambios technikos. Prieš porą dešimtmečių niekam nė nešovė tokia mintis, kad parduotuvėse apsipirkinėti galėsime tiesiog sėdint namie. Elektroninės parduotuvės pačios naudingiausios atokiau nuo civilizacijos gyvenantiems žmonėms, kuriems užsisakant norimas prekes pakanka įvesti savo namų adresą. Dar reikėtų nepamiršti to, kad skaitmeninėse parduotuvėse kainos beveik visais atvejais yra žemesnės, dažnai taikomos gundančios nuolaidos. Internetinė parduotuvė 1a.lt Žymiausias dėmesys skiriamas visokios elektronikos bei pigu buitinės technikos pardavinėjimui.

ELEKTRONINIŲ PARDUOTUVIŲ SISTEMA, FUNKCIONAVIMAS IR VISOKIAUSI PRINCIPAI.

Internetinės parduotuvės, kaip ir paprastos parduotuvės, turi savo veiklos sistemą. Kiekviena parduotuvė, kuri siekia našios prekybos, suranda patį patogiausią bei veiksmingiausią kelią teikti visas teikiamas paslaugas. Skaitmeninės parduotuvės turi ne tik pardavinėti prekes, bet ir pasirūpinti jų transportavimu, surasti žmogų, kuris bus gabus bei atsakingas prižiūrint elektroninės parduotuvės svetainę. Greičiausiai nėra tokios internetinės parduotuvės, kuri neturėtų kontaktų skilties. Taip, skaitmeninėse parduotuvėse taip pat gali kilti tokių klausimų, kaip ir paprastoje parduotuvėje: nuo blogo prekės aprašymo iki klausimų apie atsiskaitymą už pirkinius. Labiausiai žinomos skaitmeninės parduotuvės gali pasiūlyti kelis sumokėjimo už prekes būdus. Pats populiariausias sumokėjimo būdas yra naudojant nuosavą banko sąskaitą. Dar už pirkinius įmanoma atsiskaityti ir kurjeriui. Dar galima pirkinius atsiimti ir parduotuvės sandėliuose. Tačiau toks prekių atsiėmimo būdas aktualus tik netoli nuo sandėlio gyvenantiems žmonėms. Būtent todėl kurjerio paslaugų pasirinkimas yra populiaresnis nei prekių atsiėmimas sandėlyje. Seniau, vos atsidarius pirmosioms skaitmeninėms parduotuvėms, buvo pardavinėjamos tik visokios internetinės paslaugos. Vėliau, palaipsniui prasidėjo prekyba pradedant buitine technika bei baigiant maisto produktais. Skaitmeninės parduotuvės plėtra, prieš atidarant pačią parduotuvę, turi būti labai gerai suplanuota norint pasiekti džiuginančių rezultatų.

POPULIARIAUSIOS PREKĖS PERKAMOS INTERNETO PAGALBA.

Skaitmeninėje erdvėje nesunku įsigyti kone viską, bet kokios prekės ir paslaugos internetinėje erdvėje yra perkamos dažniausiai? Internetinėse parduotuvėse ypač dažnai perkamos tokios prekės, kurios retai ar visiškai nepardavinėjamos įprastose parduotuvėse. Tai būtų rečiau naudojami, mažą paklausą bei ne labai populiarią paskirtį apimantys elektronikos prietaisai, laisvalaikiui skirti reikmenys ar namų apyvokos daiktai. Elektroninės parduotuvės labai puikiai pasitarnauja tiems, kurie turi senus, retai gatvėje bematomus automobilius. Internetinėje erdvėje galima nusipirkti kone visų automobilių reikiamų detalių. Kaip pavyzdį galėtų paminėti ne naujų transporto priemonių įsigyjimą. Pagrinde, omeny turime, jau antikvarinius automobilius. Kiekvienas vyras daugiau ar mažiau žavisi klasikiniais automobiliais, ypač tuo atveju, kai internete pasitaiko šansų gauti tokį už ganėtinai žemą kainą. Tačiau abejonės visada kyla dėl klasikinių automobilių dalių trūkumo. Bet laikai keičiasi ir ne vienoje srityje gelsbsti visagalis internetas. Dabar interneto platybėse yra galmybė pamatyti skelbimus iš viso pasaulio, dėl to elektroninės parduotuvės taip sparčiai išpopuliarėjo. Kalbant apie tokio tipo prekybą, omeny turime visokius skelbimų portalus, bet vis aukštesnę poziciją užima internetinės parduotuvės. Tokio tipo parduotuvėse galima įsigyti viską nuo smulkių paslaugų iki stambios buitinės technikos. Itin matomai auga avalynės bei rūbų parduotuvių tendencija internete, tačiau, susidomėjusiųjų skaičius neauga taip stipriai. Visi pirkėjai, prieš įsigyjant naujos avalynės ar rūbų, kiekvieną kartą nori juos išbandyti, pasimatuoti. Elektroninėse parduotuvėse drabužių pasimatuoti nėra įmanoma, o apimtimis, kurios aprašytos prie prekės, ne visi nori pasitikėti. Taigi, aktualiausios yra prekės, kurių nebūtina apžiūrėti bei pabandyti realybėje. Pavyzdžiui, mobilieji telefonai, televizoriai, netgi šaldytuvai ir kita elektronikos ir buitinė technika. Suradus tinkamą telefoną, prieš jį įsigyjant, internete yra galmybė apie jį sužinoti visiškai viską. Ne tik technines galimybes, bet ir gabaritus ar netgi kitų savininkų nuomonę ir atsiliepimus apie jį. Taigi, kaip jau anksčiau minėjome, internetinėje erdvėje yra parduodamos labai įvairios prekės. Skaitmeninių parduotuvių tinklas kiekvieną dieną masyviai gerinamas norint pasiekti to, kad klientui kiltų kuo mažiau klausimų ar sunkumų.

INTERNETINĖ PARDUOTUVĖ 1A.LT – VIENA AKTUALIAUSIŲ, GERIAUSIAI ŽINOMŲ PARDUOTUVIŲ LIETUVOJE.

Šiais laikais internetinių parduotuvių skaičius yra be galo didelis ir jis nenumaldomai auga. Parduotuvių įvairovė yra labai plati: nuo maisto produktų, smulkios elektronikos iki gerai išplėtotų universalinių parduotuvių. Kiekviena elektroninė parduotuvė siekia geriausio rezultato savo srityje, dėl šios priežasties parduotuvėms, kurios pardavinėja labai įvairias prekes, sunku būti lyderiais visose srityse. Pavyzdžiui, klientas, kuris ruošiasi įsigyti dviratį, greičiau jį pirks dviračių parduotuvėje, nei universalinėje parduotuvėje. Tokiu atveju, prieš užeinant į universalinę parduotuvę ar patiems neišbanžius prekių kokybės, belieka pasitikėti aplinkinių nuomone apie produktų kokybę. Daugelis nustebtų sužinoję, kaip dažnai įvairios parduotuvės palieka parduotuvės pirkėjus nepatenkintus ar atitinkamai per prastai pateikia siūlomas paslaugas. Būtent tokie nutikimai ir užtarnauja parduotuvėms prastas klientų nuomones. Internetinė parduotuvė 1a.lt pasižymi labai pozityviais žmonių atsiliepimais. Atsižvelgiant į 1a.lt pirkėjų apklausos rezultatus, 98,5 proc. apklaustųjų teigia, kad yra patenkinti 1a.lt prekių kokybe ir aptarnavimu. Parduotuvė 1a.lt Lietuvoje pasirodė prieš daugiau nei prieš 7 metus. Per tokį laiko tarpą ši internetinė parduotuvė tapo ypatingai gerai žinoma visoje Lietuvoje.

Uncategorized